reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Multimedia Polska: TV cyfrowa w Bielsku Podlaskim

dodano: 2011-04-15 15:40 | aktualizacja: 2011-04-15 16:07
autor: Anita Dąbek | źródło: MP

Multimedia Polska Multimedia Polska uruchomiło w Bielsku Podlaskim pierwszą, odpowiadającą najwyższym standardom telewizję cyfrową. Telewizja wysokiej rozdzielczości to nie tylko znakomita jakość obrazu ale także szereg nowych funkcjonalności. Co wyróżnia telewizję cyfrową w Multimedia Polska spośród innych konkurencyjnych ofert? Przede wszystkim kanał aMazing, umożliwiający interakcję pomiędzy widzem i nadawcą w czasie rzeczywistym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki systemowi komunikacji zwrotnej abonenci MMP mogą brać udział w interaktywnych zabawach - głosować, odpowiadać na pytania, wyrażać swoje opinie, a nawet decydować o zawartości programu - używając w tym celu pilota telewizyjnego.

Ofertę Multimediów wyróżnia na tle konkurencji z Bielska Podlaskiego także dostęp do pełnej oferty kanałów HBO i CANAL+.
Telewizja cyfrowa w Multimedia Polska to również szereg innych funkcjonalności: 1) VoD (wideo na życzenie) - dostęp do biblioteki ponad 1000 filmów, w tym wielu pozycji za 0 zł, 2) funkcja PVR, czyli możliwość nagrywania, a dzięki opcji time shift, zatrzymywania i przewijania filmów lub innych produkcji  telewizyjnych, 3) Guide (przewodnik programowy) – dostęp do programu telewizyjnego wraz z opisami audycji, 4) blokada rodzicielska  - możliwość ograniczania za pomocą kodu PIN dostępu do wybranych kanałów telewizyjnych.
Co ważne, dokupienie usługi telewizji cyfrowej do posiadanej już telewizji analogowej nie pociąga za sobą kosztów zakupu lub wypożyczenia dekodera. Dekoder jest użyczany abonentowi za darmo.

- Wprowadzenie przez Multimedia telewizji cyfrowej w Bielsku Podlaskim to mała rewolucja na tutejszym rynku operatorów kablowych. Nasza usługa gwarantuje najwyższą jakość obrazu oraz wiele przydatnych funkcjonalności, których nie posiada konkurencja. To kolejna, po zmianie systemu nadawania sygnału telefonicznego z WIMAX na VoIP, inwestycja w unowocześnienie naszej sieci w Bielsku Podlaskim – mówi Andrzej Zieliński, Dyrektor Regionu Północno-Wschodniego w Multimedia Polska.

Ważne liczby:
117 – ilość kanałów w cyfrowej jakości
13 – ilość kanałów w jakości HD
15 – liczba tematycznych pakietów programowych
15 – ilość kanałów sportowych


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...