reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 kanały Sky Arts HD w Virgin Media

dodano: 2011-04-07 12:28 | aktualizacja: 2011-04-07 13:04
autor: Anita Dąbek | źródło: dspy

Sky Arts 1 HD Brytyjska sieć kablowa Virgin Media ogłosiła, że ​​jeszcze w kwietniu 2011 roku dwa kanały w wysokiej rozdzielczości Sky Arts będą dostępne w ramach jej oferty. Od 26 kwietnia abonenci Virgin Media będą mogli oglądać Sky Arts 1 HD i Sky Arts 2 HD, oferujące szereg programów kulturalnych w jakości HD, takich jak Songbook, The Book Show and Sky Arts Cinema With Mike Figgis.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Są to najnowsze kanały HD z oferty Sky dołączone do Virgin Media, po Sky Sports i Sky Movies, wraz z Sky1. Wzbogacenie oferty Virgin Media o kanały Sky było możliwe dzięki porozumieniu Sky-Virgin Media, w ramach którego nadawca satelitarny nabył za 160 mln funtów Virgin Media Television.

Virgin Media oferuje teraz swoim abonentom dostęp do ponad 30 kanałów HD, w tym Eurosport HD, FX HD i Discovery HD. Cindy Rose, dyrektor cyfrowej rozrywki w Virgin Media, powiedziała: Wszyscy nasi klienci XL TV, w tym korzystający z naszej nowej usługi TV zasilanej przez TiVo, będą mogli oglądać te wspaniałe kanały Sky w technologii HD. - Będziemy nadal rozwijać platformę cyfrową nowej generacji rozrywki, dołączając kolejne kanały HD i treści on-demand, co zostanie ogłoszone w ciągu roku - dodała. John Cassy, ​​dyrektor Sky Arts, powiedział: Jesteśmy zadowoleni z dołączenia do platformy Virgin Media, oferując sztukę do nowych widzów. Virgin Media przyciągnęło w zeszłym roku ponad 600 tys. nowych klientów do usługi telewizji wysokiej rozdzielczości, skutkiem czego baza jego klientów HD wzrosła do 1,5 mln.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...