reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Upc cablecom zamiast cablecom od 4 kwietnia

dodano: 2011-03-22 10:44 | aktualizacja: 2011-03-22 13:02
autor: Anita Dąbek | źródło: cablecom

Cablecom 4 kwietnia 2011 roku cablecom pod nową nazwą upc cablecom przedstawi swój nowy wygląd - w sam raz na nadejście wiosny. Największy operator sieci kablowej w Szwajcarii wspiera rebranding również nową gamą produktów. Na przykład zaoferuje większe prędkości usługi internetowej i dodatkowe kanały HDTV (nawet w podstawowym pakiecie cyfrowym). Upc cablecom wprowadzi również jednolitą stawkę telefoniczną dla połączeń międzynarodowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Upc cablecom uprości swoje pakiety poprzez zmiany nazw i zawartości. Klienci będą mieli do wyboru sześć nowych pakietów (Internet + Telewizja + Telefonia). Każdy znajdzie coś dla siebie, czy jest to Basic Combi, czy Power Combi. Wśród nich jest Smart Combi za jedyne 79 franków (ok. 250 zł) z Internetem 50 Mbit/s, darmowymi połączeniami telefonicznymi do Szwajcarii i nagrywarką HD.

Upc cablecom upraszcza również swoją ofertę telewizji cyfrowej, redukując ją do trzech pakietów: Mini z dodatkowymi kanałami HD, najlepiej sprzedający się Classic z ponad 120 kanałami telewizyjnymi i najbardziej rozległy Comfort z ponad 170 kanałami telewizyjnymi z całego świata.

Od lata 2010 roku kanał HD Suisse jest dostępny w podstawowej ofercie Mini. W przyszłości klienci będą mogli oglądać więcej kanałów HD w tym pakiecie. W przypadku usługi wideo na życzenie (VOD), upc cablecom wprowadzi drugą ścieżkę audio do filmów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...