reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ginx TV w serbskiej sieci kablowej SBB

dodano: 2011-03-21 15:00 | aktualizacja: 2011-03-21 15:46
autor: Anita Dąbek | źródło: c21media

Ginx TV Kanał o grach wideo Ginx TV, zarządzany przez Michiela Bakkera, byłego szefa MTV, 18 kwietnia 2011 roku rozpocznie nadawanie w Europie. Całodobowy kanał, który skierowany jest zarówno do amatorów, jak i zapalonych graczy, i nadaje w Turcji oraz Indonezji dzięki kontraktowi z Dori Media, dołączy do oferty serbskiego operatora kablowego Serbia Broadband (SBB). Prezes zarządu Ginx TV, Michiel Bakker, powiedział: Oferowanie kanału o grach Ginx TV abonentom SBB zarówno satelitarnym, jak i kablowym w rejonie Adriatyku jest bardzo ekscytującym krokiem w naszym globalnym rozwoju.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program będzie dostępny z napisami chorwackimi, słoweńskimi i serbskimi. Niestety Ginx TV nie planuje wejścia na rynek brytyjski w marcu br., choć Wielka Brytania pozostaje kluczowym rynkiem dla kanału.

W sierpniu 2010 roku Ginx TV zaplanował  przeznaczyć 750.000 funtów na uruchomienie kanału w Wielkiej Brytanii. Podjęto rozmowy z BSkyB i Virgin Media, choć dotychczas pozostały bezowocne.

- Niestety, nie będziemy w stanie uruchomić naszego brytyjskiego kanału w tym miesiącu, ale pracujemy nad naszymi programami i poszukujemy najlepszego domu dla kanału w Wielkiej Brytanii - podała spółka w komunikacie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...