reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Le Cinema już w Nagravision

dodano: 2002-09-05 21:54 | aktualizacja: 2002-09-05 21:54
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Skończyło się niekodowane nadawanie filmowego kanału Le Cinema w platformie Polsatu Cyfrowego. Od 4 września Le Cinema jest już zakodowana w Nagravision, jak pozostałe kanały Polsatu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niekodowane jest tylko promo platformy Polsatu, gdzie prezentowana jest zawartość i oferta kanałów. Prawdopodobnie kanał Le Cinema wkrótce zmieni nazwę na Europa Europa, podobnie do brazylijskiej wersji tego kanału, produkowanego przez Zone Vision.

Najzabawniejsze jest podawanie przez zagraniczne serwisy internetowe, że do pakietu Polsatu dołączono dwa programy...TVP SA. Owszem Polsat uparcie dołącza sobie TVP1 i TVP2, ale są tam czarne plansze, do tego kodowane w Nagravision. Przy wyszukiwaniu są znajdowane dwa kanały pod takimi nazwami i to przez dowolny odbiornik cyfrowy. Łatwo dać się nabrać, że są tam dwa kanały publicznej telewizji, gdy tak naprawdę ...jeszcze długo może ich tam nie być, choć tracą jedynie abonenci Polsatu...


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...