reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Maszyny w przekroju” w Discovery Channel od 29.03

dodano: 2011-03-15 11:35 | aktualizacja: 2011-03-15 13:53
autor: Anita Dąbek | źródło: Discovery Channel

„Maszyny w przekroju” to program, dzięki któremu zaspokoimy własną ciekawość i dowiemy się, jak działają różnego rodzaju maszyny, pojazdy i sprzęt. Zapoznamy się z ich konstrukcją nie tyle z bliska co „od środka”. Prowadzący program Eric Stromer dosłownie przetnie je dla nas na pół po to, by pokazać działanie niewidocznych z zewnątrz elementów ich budowy. Pierwszy odcinek serii zobaczymy we wtorek, 29 marca 2011 roku, o godz. 21:30 w Discovery Channel.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prezenterem nowej, fascynującej serii pt.: Maszyny w przekroju jest Eric Stromer, inżynier z 20-letnim doświadczeniem. Zaprezentuje on nam, jak skonstruowane są przeróżne urządzenia. Otworzy czarną skrzynkę samolotu Boeing 727. Przetnie na pół kabinę pilotów i zbiornik na wodę w wozie strażackim. Ponadto przeprowadzi serię praktycznych testów, dzięki którym odsłoni tajemnicze wnętrza maszyn.
    
Swoimi rozrywkowymi programami typu „zrób to sam” i zaraźliwie pozytywnym usposobieniem, Eric Stromer zdobył serca milionów widzów na całym świecie. Dzięki swoim młodzieńczym doświadczeniom aktorskim i późniejszej pracy przy domowych remontach, Eric sprawia, że programy telewizyjne z jego udziałem to nie tylko źródło ciekawych informacji, ale i wyśmienita zabawa.

Jeśli marzyliście kiedyś o tym, żeby rozłożyć na części pierwsze jakąś maszynę, zajrzeć pod maskę niedostępnych dla was pojazdów lub po prostu zajrzeć do środka wozu strażackiego, „Maszyny w przekroju” to program stworzony właśnie dla was.

Premiera nowego programu „Maszyny w przekroju” już 29 marca 2011 roku, o godz. 21:30 w Discovery Channel.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...