reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Unitymedia wprowadza moduły CI+

dodano: 2011-03-07 17:16 | aktualizacja: 2011-03-07 17:26
autor: Anita Dąbek | źródło: rapidtvnews

Unitymedia 7 marca 2011 roku drugi co do wielkości w Niemczech operator kablowy Unitymedia wprowadził na rynek moduły CI+ (Common Interface Plus) dla telewizji cyfrowej. Dzięki nim, widzowie będą mogli odbierać kanały kodowane bezpośrednio poprzez telewizor z gniazdem na moduł CI+, bez potrzeby używania oddzielnego dekodera.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Miesięczna opłata za moduł w wysokości 4 euro obejmuje kartę kodową oraz cyfrowy pakiet podstawowy, który zawiera do 75 kanałów telewizyjnych, 70 stacji radiowych i kilka kanałów HD. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 39,90 euro z minimalnym okresem umowy najmu 24 miesięcy.

Sieć, która jest własnością amerykańskiej firmy medialnej Liberty Global, ogłosiła swoje plany wprowadzenia na rynek modułu CI+ w styczniu br. Po Kabel Deutschland, Unitymedia jest drugim, dużym operatorem kablowym w Niemczech, który wdrożył moduły CI+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...