reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niemiecki KabelKiosk z modułami CI+ NDS VideoGuard

dodano: 2011-03-03 10:31 | aktualizacja: 2011-03-03 14:16
autor: Anita Dąbek | źródło: broadband tv news

Kabelkiosk Niemiecka sieć kablowa KabelKiosk, należąca do francuskiego operatora Eutelsat, wprowadziła na rynek swój moduł CI+ dla NDS Videoguard, który jest dostępny w sklepach w cenie 79 euro. Wersja dla Conax pojawi się na rynku w Niemczech jeszcze w 2011 roku. W marcu br. KabelKiosk wprowadzi również na rynek moduł CI+ dla swojej płatnej usługi naziemnej telewizji cyfrowej Viseo+, która oferuje kanały RTL, Vox, RTL2 i Super-RTL na zasadzie subskrypcji dla widzów w regionach Stuttgart i Halle/Leipzig.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już od lutego br. wiadomo o planach wprowadzenia przez KabelKiosk własnego modułu CI+ dla tunerów kablowych (DVB-C). W wersji dla NDS jest już dostępny, a wersja dla Conax planowana jest na drugi kwartał br. Moduł CI+ pozwoli klientom KabelKiosk oglądać kodowane kanały HD i SD bezpośrednio na własnych telewizorach ze zintegrowanym tunerem DVB-C i CI+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...