reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„66 - dobre, bo polskie” w TVN Style

dodano: 2011-03-03 10:26 | aktualizacja: 2011-03-03 11:58
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TVN

TVN STYLE „Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie”. A Polak potrafi! W nowej serii „66 - dobre, bo polskie”: dumy i symbole narodowe, towary eksportowe, smaki i znaki. Wszystko w pigułce, na wesoło, złośliwie i dowcipnie. Od Papieża, Wałęsę przez wódkę i stringi z Koniakowa, aż po Adama Małysza i Behemota.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowej serii programu „66 niezapomnianych..” wszystko o Polsce i Polakach. To z czego i z kogo jesteśmy najbardziej dumni. Cała prawda o najsławniejszych polskich specjałach i najlepszych towarach eksportowych. Dlaczego Anglicy uwielbiają przyjeżdżać do Polski i co najchętniej zabierają ze sobą do domu.

Najgorętsze nazwiska Polaków w światowym show - biznesie i fenomen „polskiego hydraulika”. Wśród osób komentujących znani i lubiani: Krzysztof Skiba, Janusz Palikot, Michał Piróg, Agata Młynarska, Maria Czubaszek i wielu innych. Ciekawe informacje i dowcipne komentarze wyciąga ze wszystkich gości dociekliwa Karolina Korwin – Piotrowska. Wydaje się Wam, że wiecie o Polsce i Polakach wszystko? Nic bardziej mylnego!


66 - DOBRE, BO POLSKIE

Przepytująca: Karolina Korwin - Piotrowska
Premiera: 18 marca, piątek, godz.: 22:15


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...