reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kryminalny marzec w Tele5

dodano: 2011-02-24 10:44
autor: Anita Dąbek | źródło: Tele5

Tele5 Tele 5 Telewizja Tele5 przygotowała dla swoich widzów na marzec trzy premierowe seriale. Każdy z nich to europejski hit, który cieszył się ogromną popularnością w swoim rodzimym kraju. Uznanie widzów zdobyły głównie dzięki ciekawym historiom kryminalnym.
Pierwszy z nich to niemiecko-austriacki serial „Jednostka Specjalna Dunaj”. Opowiada on historię specjalnej jednostki policji o kryptonimie Dunaj, która powołana została, aby chronić rzekę  i jej brzegi przed narastającą falą zbrodni.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Porwania, handel ludźmi, morderstwa, narkotyki to tylko niektóre ze spraw, z którymi na co dzień stykają się funkcjonariusze VCS. Z ich perspektywy Wiedeń - miasto Habsburgów, Mozarta i Freuda, wygląda zupełnie inaczej. Premiera serialu 02.03.2011 (środa), emisja: poniedziałek-piątek o godzinie 17:55.

Serial „Zawodowcy” (CI5:The New Professionals) zrealizowany na podstawie wielkiego hitu telewizji brytyjskiej z lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku – The Professionals to druga propozycja stacji Tele5. CI5 to elitarna, rządowa jednostka złożona z ekspertów do walki z terroryzmem i szpiegostwem. Działa na całym świecie; w Wielkiej Brytanii, Republice Południowej Afryki, USA, Japonii, Francji... Serial będzie miał swoją premierę w Tele5 w czwartek 03.03.2011. Emitowany będzie w czwartek i piątek o 16:50.

Szwedzki mini serial kryminalny „Johan Falk” to z kolei nowoczesne kino akcji, w którym nie ma prostych historii i konwencjonalnych zakończeń. Scenariusz wykorzystuje autentyczne wątki z akcji  szwedzkich jednostek specjalnych. Premiera serialu 06.03.2011 (niedziela), emisja w każdą niedzielę o 20:00.

Europejskie seriale kryminalne cieszą się sporą popularnością. Ich zakup wiąże się z kontynuacją polityki programowej Tele5. W dalszym ciągu stawiamy na mocne, ciekawe i oryginalne pozycje – mówi Piotr Borys, dyrektor programowy Tele5.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...