reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polska wersja językowa dla Humaxa CRCI5500

dodano: 2002-04-27 04:06 | aktualizacja: 2002-04-27 04:06
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Na stronie Humaxa pojawiło się oficjalne oprogramowanie z polską wersją językową dla jednego z najbardziej popularnych odbiorników cyfrowych w Polsce - Humaxa CRCI5500. Różni się ono minimalnie od opracowanego przez jedną z polskich firm - jest mniej błędów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Udostępniono wreszcie polską wersję menu ekranowego, co ułatwi obsługę tego najbardziej popularnego cyfrowego odbiornika w Polsce.

Zauważalne jest zmniejszenie liczby błędów w stosowaniu polskich czcionek i lepiej dobrany sens polskich tłumaczeń. Nie jest idealnie!

1. Przy zmianach na transponderze automatycznie wchodzi aktualna nazwa kanału na liście.

2. Można wybrać opcję napisów dla kanałów typu włoskie Palco czy hiszpańskie Taquilla, ale nie francuskie Kioski czy polskie Canal+ !3. Moduły CI i CryptoWorks inicjalizują się bardzo szybko i pracują bez problemów (Astona v 1.03 nie testowaliśmy, a jego ew. zła praca jest z winy tej wersji modułu). Odbiór kanałów Wizji TV jest bez zastrzeżeń, choć EPG jest jednolinijkowe. Nie ma EPG dla Cyfry+.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Poradniki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 450 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama