reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niemiecki KabelKiosk z modułem CI Plus

dodano: 2011-02-07 11:41 | aktualizacja: 2011-02-07 17:43
autor: Anita Dąbek | źródło: broadband tv news

Kabelkiosk Usługa KabelKiosk, zarządzana przez francuskiego operatora satelitarnego Eutelsat, wprowadzi własny moduł CI Plus do wykorzystania w tunerach kablowych (DVB-C). Moduł będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w cenie około 79 euro (ok. 306 zł). Podczas spotkania prasowego w Berlinie, rzecznik Eutelsatu potwierdził plany wprowadzenia modułu CI Plus KabelKisok dla systemów kodowania NDS i Conax.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W marcu br. KabelKiosk wprowadzi na rynek również moduł CI Plus dla usługi naziemnej pay tv Viseo+, która oferuje kanały RTL - RTL, Vox, RTL2 i Super-RTL - na zasadzie subskrypcji do widzów w regionach Stuttgart i Halle/Leipzig. KabelKiosk Eutelsatu zapowiedział uruchomienie niemieckiego kanału lifestylowego BonGusto, który specjalizuje się w kulinariach. Od 15 lutego br. kanał stanie się on częścią pakietów Lifestyle, Doku & News i FamilyXL.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...