reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ludojady” w Animal Planet od 3.02

dodano: 2011-01-19 13:46 | aktualizacja: 2011-01-19 14:27
autor: Anita Dąbek | źródło: Animal Planet

Animal Planet Zęby rekina, pazury tygrysa czy paszcza krokodyla - są ludzie, którzy potrafili wydostać się z tych koszmarnych pułapek i cudem uszli z życiem. W serii Ludojady, widzowie zobaczą wstrząsające historie tych, którzy zostali zaatakowani przez drapieżniki i przeżyli. Premiera programu już w czwartek, 3 lutego br.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na podstawie wypowiedzi ekspertów, rekonstrukcji zdarzeń i relacji naocznych świadków, widzowie będą mogli ocenić, co prowokowało zwierzęta do ataku na ludzi. Czy dzikie zwierzę jest godne potępienia, dlatego, że zaatakowało człowieka? A może jest to cena, jaką ludzka rasa zapłaciła za zbytnią ingerencję w świat przyrody? Program Ludojady pokazuje chwiejną równowagę w relacji homo sapiens - zwierzęta, widzianą oczami ofiar i świadków tragicznych wydarzeń. Przedstawia historie dwóch osób, które cudem uszły z życiem po ataku rekinów. Opisuje także przeżycia sześcioletniego chłopca, który dostał się w pazury lamparta i został uratowany tylko dzięki bohaterskiej reakcji swojego dziadka. Widzowie będą również świadkami przerażających ataków psów, lwów, niedźwiedzi i krokodyli. Poznają także przyczyny - zagrażających ludzkiemu życiu - zachowań zwierząt.

Takie historie są znane tylko z najgorszych koszmarów. Teraz widzowie będą mogli odczuć na własnej skórze, jak atakują prawdziwe Ludojady...

Ludojady
(ang.: Maneaters 2)
Premiera: czwartek, 3 lutego 2011 roku, godz. 21:30 w kanale Animal Planet
Kolejne odcinki: czwartki , godz. 21:30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...