reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfra+ przesyła fałszywe klucze

dodano: 2001-01-31 17:59 | aktualizacja: 2001-01-31 17:59
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Karty Auto PIC przestały odbierać pakiet Cyfra+. Polski pakiet zaczął używać techniki walki z piratami, jakie nie tak dawno skutecznie stosował włoski pakiet D+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cyfra+ zaczęła stosować sposoby znane już wcześniej, bo robił to włoski D+. Na tym polega walka z pirackimi kartami na ten pakiet. Tym razem jest to skuteczny sposób - techniczny. Zauważyć można, że Cyfra+ stosuje na przemian sposoby prawne (wizyty policji i zamykanie stron internetowych) i techniczne (fałszywe klucze). Metoda ta powoli zaczyna chyba skutkować.

Podobno pozostałe pakiety w SECA pracują na kartach Auto PIC całkiem poprawnie. Z przesyłaniem fałszywych kluczy poradziły sobie jedynie karty klasy SNAC i PIC z wprowadzaniem kodów z pilota. Tyle, że trudno już w tej chwili o kody do tych kart, bo Canal+ ostro wziął się do zamykania stron hackerskich.

Jak zwykle na przełomie miesiąca kody zmieniły pakiety: między innymi włoski D+, hiszpański Canal Digital i francuski CSN.

Cyfra+ dalej nie załączyła kanałów Discovery w niektórych kartach oryginalnych z których korzystają dystrybutorzy, co jest sporym zaniedbaniem tym bardziej, że karty pirackie w tym czasie pracowały bez problemów...


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...