reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Łukasz Fabiański twarzą akcji Disney XD

dodano: 2011-01-11 12:53 | aktualizacja: 2011-01-11 13:20
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Disney XD

Disney XD Firma The Walt Disney Company Polska ogłosiła, że polska gwiazda europejskiej piłki nożnej, Łukasz Fabiański, został twarzą akcji „Mierz Wysoko” kanału Disney XD. To nowa inicjatywa, której celem jest zainspirowanie dzieci do aktywnego działania, podejmowania nowych wyzwań i samodoskonalenia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki „Mierz Wysoko” najmłodsi fani będą mieli niepowtarzalną szansę spotkania ze swoimi mistrzami. W pierwszej odsłonie akcji bramkarzowi reprezentacji Polski, na co dzień grającemu w drużynie Arsenal Londyn, Łukaszowi Fabiańskiemu towarzyszyć będą: znany sportowy komentator i gospodarz programu „1 na 1” Marcin Rosłoń oraz ceniony fotograf sportowy Kuba Atys.

Co trzy miesiące dzieci z całej Polski uczestniczące w akcji „Mierz wysoko” kanału Disney XD będą mogły wygrać spotkanie z reprezentantami różnych dziedzin, którzy pomogą im rozwinąć swój talent. Angażując w akcję „Mierz Wysoko” wybitnych piłkarzy, tancerzy i muzyków kanał Disney XD daje dzieciom szansę spełniania się w tym, co najbardziej kochają i zachęca, by do wszystkiego co robią podchodziły z pasją. W myśl hasła: gdziekolwiek zmierzasz, zawsze „Mierz Wysoko”.

Pierwszym z grupy mistrzów Disney XD „Mierz Wysoko” jest Łukasz Fabiański. Jego gwiazda świeci coraz jaśniej - niedawno stał się podstawowym bramkarzem Arsenalu i jest regularnie powoływany do reprezentacji Polski. – Bardzo się cieszę, że mogę być częścią projektu Disney XD „Mierz Wysoko”. To wspaniałe uczucie móc podzielić się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem z następnym pokoleniem. Jeśli młody człowiek ma wzór do naśladowania i cel, któremu potrafi się poświęcić, może osiągnąć wszystko – mówi Łukasz.    


 
Sport nie jest jedynym obszarem zainteresowań młodych widzów kanału Disney XD. Mentorami „Mierz Wysoko” w 2011 roku będą również profesjonalni tancerze i muzycy. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej programu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przed 27 stycznia br. wejść na stronę akcji „Mierz Wysoko(www.disneyxd.disney.pl/mierz-wysoko/) i wybrać swojego mistrza, a następnie odpowiedzieć na zadane pytanie i napisać dlaczego to właśnie ja powinienem dostać tą wyjątkową okazję spotkania z legendą sportu. Zwycięzca konkursu spędzi niezapomniany dzień z wybranym przez siebie mistrzem, który podzieli się z nim swym kunsztem i poradzi, jak rozwijać swój talent. Dodatkowo laureat otrzyma kamerę wideo, za pomocą której będzie mógł uwiecznić swoje przeżycia. Nazwiska kolejnych mentorów akcji „Mierz Wysoko” zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...