reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dwa nowe seriale od stycznia w Universal Channel

dodano: 2010-12-14 17:03 | aktualizacja: 2010-12-14 17:11
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: UNI

universal channel Universal Networks International (UNI), jedna z największych na świecie telewizyjnych sieci rozrywkowych, ogłosiła nabycie dwóch nowych seriali amerykańskich: "Hawaii 5.0" oraz "Zaprzysiężeni" (Blue Bloods). Obie serie pochodzą z CBS Studios International i pojawią się w Polsce w Universal Channel już w styczniu 2011 roku.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Colin McLeod, dyrektor zarządzający Universal Networks International EMEA Emerging Markets powiedział: - Zakup seriali Hawaii 5.0 i Zaprzysiężeni, które w Polsce emitowane będą wyłącznie w Universal Channel, to dowód na to, że bardzo angażujemy się w dostarczanie najwyższej jakości premierowych programów. Obydwa seriale są obecnie najpopularniejsze i najczęściej komentowane na świecie. Do Polski wprowadzamy je po imponujących debiutach w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy pewni, że ustalą one pozycję Universal Channel, jako kanału oferującego inteligentną, wciągającą rozrywkę i spodobają się naszym widzom.
 
"Hawaii 5.0" jest współczesnym ujęciem klasycznego serialu policyjnego, ukazującym elitę federalnych sił policyjnych, których misją jest walka z kryminalistami, zamieszkującymi Hawaje i ich nasłonecznione plaże. Nowy wydział 5.0 jest niezwykle zdeterminowany, aby wyeliminować przestępców z 50. stanu USA.

Detektyw Steve McGarrett, grany przez Alexa O’Loughlina (The Back Up Plan, Trzy rzeki, Moonlight), jest uznanym oficerem marynarki wojennej zmienionym w policjanta. Powraca on do Oahu, aby prowadzić śledztwo morderstwa swojego ojca i pod wpływem namowy pani Gubernator, która proponuje mu dowodzenie nowo powstałą ekipą policyjną, zostaje na Hawajach. Dołączają do niego Scott Caan (Entourage, Ocean's Thirteen), jako detektyw Danny ‘Danno’ Williams, Daniel Dae Kim znany z serialu "Zagubieni" oraz Grace Park grająca w "Battlestar Galactica".
 
"Hawaii 5.0" jest numerem jeden wśród wszystkich nowych seriali telewizyjnych w USA oraz ustanowił rekord w przemyśle telewizyjnym, jako najczęściej nagrywany program telewizyjny w systemie DVR (digital video recorder).

Gorąco oczekiwany serial "Zaprzysiężeni" to dramat, stworzony przez uhonorowanych nagrodą Emmy scenarzystów serialu "Rodzina Soprano", przedstawiający historię trzypokoleniowej irlandzkiej rodziny policjantów strzegących prawa w Nowym Jorku.  
Tom Selleck (Magnum, P.I.) wciela się w rolę Franka Reagana, komisarza nowojorskiej policji i patriarchę rodu Reaganów, który reprezentują także: dwaj jego synowie (Donnie Wahlberg i Will Estes) służący w policji, córka (Bridget Moynahan), pracująca w biurze prokuratora okręgowego, a także ojciec rodu (Len Cariou), który również był komisarzem policji.

Serial "Zaprzysiężeni" zajmuje drugie miejsce wśród najbardziej popularnych seriali telewizyjnych w USA, a jego premiera w jeden z piątkowych wieczorów osiągnęła najwyższy wynik oglądalności od sześciu lat.  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...