reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polska edycja „Dragons’ Den - jak zostać milionerem” w TV 4

dodano: 2010-12-07 14:32 | aktualizacja: 2010-12-07 15:13
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TV 4

TV4 TV 4 Czwórka  TV4 PL Logo 2009 Już na wiosnę 2011 roku w telewizyjnej Czwórce wyemitowana zostanie polska edycja światowego hitu telewizyjnego - "Dragons’ Den - jak zostać milionerem". W programie przedsiębiorcy, wynalazcy i odkrywcy prezentują swoje pomysły piątce wielkich polskich inwestorów, którzy - jeżeli pomysł uznają za atrakcyjny - są w stanie, w zamian za część udziałów, bardzo poważnie wesprzeć go finansowo. Ponieważ jednak pieniądze pochodzą z prywatnych środków piątki inwestorów, należy liczyć się z tym, że kryteria będą surowe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tym bardziej, że do udziału w programie producenci zaprosili biznesmenów z olbrzymim doświadczeniem w zakładaniu i rozbudowie własnego przedsiębiorstwa. Ludzi, którzy od podszewki znają zasady działania rynku oraz problemy, jakie początkujący przedsiębiorca napotyka na swojej drodze.

Ci spośród uczestników programu, którzy przekonają inwestorów do swojego pomysłu liczyć mogą na dofinansowanie rzędu setek tysięcy złotych.

Udział w programie otwarty jest dla wszystkich przyszłych i aktualnych przedsiębiorców, niezależnie od branży czy fazy zaawansowania pomysłu.

Zgłoszenia do programu przyjmowane są poprzez stronę www.jakzostacmilionerem.biz.  

Historia "Dragons’ Den" rozpoczęła się w roku 2001 w Japonii. Od tego czasu lokalne wersje programu powstały m.in. w Wielkiej Brytanii, Afganistanie, Australii, Kanadzie, Czechach, Finlandii, Irlandii, Izraelu, Holandii, Nowej Zelandii, Nigerii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Szwecji, Turcji, Ukrainie i USA.

Z niezwykłej szansy skorzystały już tysiące przedsiębiorców na całym świecie. W samej tylko Wielkiej Brytanii za pośrednictwem programu zainwestowana została zawrotna suma 8 987 000 funtów szterlingów. Wielu spośród uczestników programu odniosło spektakularny sukces finansowy, a prezentowane przez nich w „Dragons’ Den” pomysły powszechnie stosowane są na całym świecie.

Program "Dragons’ Den - jak zostać milionerem" oparty jest na licencji Sony Pictures Television International.

Polską edycję programu produkuje ATM Grupa S.A. we współpracy z Medion art Studio.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...