reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Marcin Skabara dyrektorem marketingu HBO Polska

dodano: 2010-11-09 12:22 | aktualizacja: 2010-11-09 12:45
autor: Janusz Sulisz | źródło: HBO

Marcin-Skabara-hbo-polska.png Marcin Skabara objął stanowisko dyrektora marketingu HBO Polska. Będzie odpowiedzialny za marketing kanałów i serwisów HBO (HBO i Cinemax) oraz Sony Pictures Television (AXN). Z HBO Skabara związany jest od 1999 roku. Pracę zaczynał w dziale sprzedaży. Od 2003 roku pracował w dziale marketingu przy wprowadzaniu kanałów AXN na rynek polski. Od 2008 roku pełnił funkcję dyrektora kanałów AXN w HBO Polska, współpracując z Sony Pictures Television (SPT) na rzecz rozwoju portfolio kanałów AXN. W nowej strukturze Skabara będzie łączył obowiązki dyrektora marketingu kanałów HBO i SPT.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Marcin Skabara przez ponad 11 lat zrealizował dla HBO i AXN szereg nowatorskich projektów. W tym czasie zdobył olbrzymią wiedzę, doświadczenie i  zaufanie naszych partnerów biznesowych. Zna doskonale zarówno brand HBO, jak i specyfikę rynku medialnego. Pracując przy rozwoju dystrybucji i promocji kanałów AXN, udowodnił swój profesjonalizm i niezwykłą skuteczność. Jestem przekonany, że Marcin przyczyni się do dalszego rozwoju wszystkich produktów z portfolio HBO Polska - mówi Aleksander Kutela, prezes HBO Polska, Senior Vice President HBO Central Europe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...