reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królowe sawanny” w Animal Planet

dodano: 2010-10-27 14:14 | aktualizacja: 2010-10-27 14:33
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Animal Planet

Animal Planet Królestwo zwierząt jest zdominowane przez samce. To one postrzegane są jako silne, odważne, niedostępne, dające poczucie bezpieczeństwa oraz cieszące się największym szacunkiem wśród wszystkich członków rodziny. Samice zaś to przede wszystkim opiekuńcze i troskliwe matki oraz łagodne, cierpliwe i wyrozumiałe partnerki. Czy na afrykańskich sawannach naprawdę niepodzielnie rządzą samce? Odpowiedź na to pytanie w nowej serii "Królowe sawanny" w Animal Planet.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kochają, uwodzą i wprowadzają własne zasady!

"Królowe sawanny" (ang.: Queens of the Savannah)
Premiera: czwartek, 4 listopada, godz. 20:00 na kanale Animal Planet
Kolejne odcinki: czwartki, godz. 20:00

W programie "Królowe sawanny" widzowie poznają nowe spojrzenie na relacje, które zachodzą w świecie zwierząt. Królowe sawanny pokażą swoje pazurki. Pozornie uległe i zawsze wierne, a w rzeczywistości dominujące, manipulujące i grzeszne. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak słonica Esther, lwica Lauren, gepardzica Victoria i samica pawiana Josiane narzucają swoje prawa i zasady.
Samice dają sobie doskonale radę w trudnym środowisku sawanny, nie tylko z dziką naturą, ale także z męskim gatunkiem. Mają bardzo duże zdolności adaptacyjne
i posiadają jeszcze inne magiczne umiejętności – moc uwodzenia. Słonica, lwica, gepardzica i samica pawiana zdradzają swoje techniki flirtu. Widzowie będą mieli szansę odkryć, czy są one podobne do  tych, którymi kobiety oczarowują mężczyzn. Poznają nie tylko zalety, ale także sekrety i słabości afrykańskich samic oraz dowiedzą się, która z nich najlepiej wykorzystuje różne „kobiece sztuczki” do osiągnięcia swoich celów.
W programie widzowie dowiedzą się również o trudnej sztuce macierzyństwa w jednym z najbardziej niebezpiecznych środowisk dla młodych zwierząt na świecie – afrykańskiej sawannie. Esther, Lauren, Victoria i Josiane, mimo, że niekiedy są wybredne w stosunku do  partnerów, zawsze pozostają wierne i oddane swoim maleństwom. Królestwo zwierząt ma wiele cech wspólnych ze światem ludzi. Zarówno kobiety, jak i samice pełnią podobne role – uwodzą i kokietują męski gatunek, ale nigdy nie zapominają o swoich potomkach, dla których zrobią wszystko. Instykt macierzyński zarówno u ludzi, jak u zwierząt prowadzi do ogromnej miłości i troski o własne dzieci.

Nowa seria na Animal Planet "Królowe sawanny" odkrywa fascynujące i nieznane dotąd fakty dotyczące samic żyjących w Afryce, oparte na prawdziwych obserwacjach i naukowych badaniach Narodowego Muzeum Historii Naturalnej (National Museum of Natural History) w Paryżu. Zobacz, która z kandydatek zdobędzie koronę i zostanie królową sawanny.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...