reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vedia z urządzeniami do TV mobilnej dla INFO-TV-FM

dodano: 2010-10-08 11:41 | aktualizacja: 2010-10-08 12:24
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: bankier.pl/ISBW

INFO-TV-FM Vedia, producent sprzętu elektronicznego, zaprojektuje i wyprodukuje dla spółki INFO-TV-FM urządzenia odbierające i odtwarzające medialne usługi mobilne, w tym TV mobilną. Właściciel INFO-TV-FM, fundusz Magna Polonia, poinformował również, że nabył akcje stanowiące 8,64% kapitału Vedii. - Brak odpowiedniego urządzenia był głównym elementem wstrzymującym decyzję operatorów zainteresowanych usługą telewizji mobilnej od podpisania z nami umowy - powiedział Albert Kuźmicz, prezes Magna Polonia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
INFO-TV-FM, które wygrało przetarg na hurtowego operatora telewizji mobilnej, nie jest więc bliskie podpisania umowy z żadnym z głównych operatorów telefonii komórkowej. Usługą są raczej zainteresowani dostawcy telewizji kablowej oraz platformy cyfrowe.

Do tej pory INFO-TV-FM nie posiada jeszcze żadnej umowy w sprawie telewizji mobilnej, mimo przeprowadzonych licznych pilotaży z różnymi partnerami. Tablety z dodatkowymi funkcjami miały być poważnym argumentem dodatkowym dla spółki. Urządzenia miałyby zostać wprowadzone na rynek w I połowie 2011 r. Spółki liczą także, że do rozpoczęcia Euro 2012 udałoby im się rozprowadzić 100-200 tys. sztuk. Tymczasem Vedia zamierza również sprzedawać owe sprzęty na innych rynkach.

INFO-TV-FM jest operatorem telekomunikacyjnym w zakresie radiodyfuzji, świadczącym usługi emisji programów radiowych i telewizyjnych dla nadawców publicznych i komercyjnych. Spółka buduje maszty i wieże telekomunikacyjne na potrzeby własne oraz kontrahentów zewnętrznych. Udostępnia również własną infrastrukturę nadawczą operatorom telefonii komórkowej oraz innym instytucjom. INFO-TV-FM wprowadza również na polski rynek cyfrowe i analogowe urządzenia do transmisji naziemnej i satelitarnej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...