reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jakub Brzęczkowski szefem Eutelsat Polska

dodano: 2010-09-14 13:22 | aktualizacja: 2010-09-15 22:47
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat

eutelsat_logo_good.jpg Francuski operator satelitarny Eutelsat Communications powołał Jakuba Brzęczkowskiego na stanowisko Regionalnego Dyrektora Sprzedaży dla Polski, będącej jednym z najdynamiczniej rozwijających się i najdłużej obsługiwanych przez Eutelsat rynków. Będzie on odpowiadał za sprzedaż i marketing na terenie Polski oraz zostanie szefem polskiego oddziału Eutelsat. Jakub Brzęczkowski przeszedł do Eutelsat z Orange.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zajmował tam stanowisko Dyrektora ds. Usług TV and VoD dla regionu Polski oraz Europy Centralnej i Wschodniej. Przez trzy ostatnie lata zdobywał doświadczenie w Orange, wcześniej przez ponad 10 lat pracował na wysokich stanowiskach menedżerskich jako dyrektor programowy i COO w firmach z branży medialnej i kablowej na rynku polskim. Pełniąc te funkcje, odegrał kluczową rolę w rozwoju platform płatnej telewizji i IPTV w Polsce.

Andrew Wallace, Chief Commercial Officer Eutelsat, powitał pana Jakuba Brzęczkowskiego w Eutelsat:

Wybitny wkład pana Jakuba w rozwój usług cyfrowych w Polsce wniesie wyjątkową energię i wiedzę do naszego zespołu sprzedaży i marketingu. Jego umiejętności i bogate doświadczenie zapewnią doskonałą obsługę klientów na jednym z naszych najważniejszych rynków i umożliwią dalszą ekspansję usług satelitarnych, czyniąc z nich główny element rozwoju cyfrowej Polski.

Jakub Brzęczkowski uzyskał tytuł magistra prawa (specjalność: prawo gospodarcze) oraz dyplom studiów filmowych i audiowizualnych na Sorbonie w Paryżu.

Jakub Brzęczkowski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

359 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...