reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Delikatesy TCM” z Robertem Makłowiczem

dodano: 2010-09-13 09:57 | aktualizacja: 2010-09-13 12:14
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TCM

TCM Polska Turner Classic Movies, kanał prezentujący klasykę kina oraz największy polski portal filmowy Filmweb.pl zapraszają telewidzów na sezon filmowy i konkurs Delikatesy TCM. Od 20 września do 1 października br. słynny krytyk kulinarny będzie zachęcał widzów do obejrzenia serii wybornych dzieł kinematografii. Jeśli jest coś lepszego od wieczoru z dobrym filmem, to musi być wieczór z dobrym filmem i doskonałym jedzeniem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do udziału w ogólnopolskiej kampanii promującej sezon i konkurs Delikatesy TCM, stacja zaprosiła Roberta Makłowicza, który wystąpił w serii spotów, gdzie otoczony jest morzem popcornu i smakowitym jedzeniem. Spoty będą emitowane na antenie TCM Polska. Dodatkowo główną nagrodą w konkursie jest specjalna kolacja przygotowana dla zwycięzcy przez Roberta Makłowicza. Partnerem akcji jest portal Filmweb.pl, który pomoże nagłośnić konkurs wśród swoich użytkowników.

Udział w konkursie będzie można wziąć wchodząc na stronę www.tcmeruope.com/pl.

Na potrzeby akcji Robert Makłowicz stworzył 10 przepisów kulinarnych zainspirowanych filmami prezentowanymi w sezonie Delikatesy TCM, które będą dostępne tutaj.

Filmy prezentowane w sezonie Delikatesy TCM to:

"Wiecznie Młody" (20 września), "Złoto pustyni" (21 września), "Adwokat Diabła" (22 września), "Masz wiadomość" (23 września), "Pełny magazynek" (26 września), "Sok z żuka" (27 września), "Brudny Harry" (28 września), "Co się wydarzyło w Madison County" (29 września), "Kolor purpury" (30 września), "Chłopcy z ferajny" (1 października).

Emisja codziennie o godz. 21:00.

Oglądaj, gotuj i delektuj się niepowtarzalnym smakiem z TCM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...