reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pojedynek Mistrzów: Tarantino vs. Smith w Filmbox

dodano: 2010-08-19 10:10 | aktualizacja: 2010-08-19 12:14
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Filmbox

Filmbox 1, 8, 15, 22 września 2010 r. (środa) od godz. 21:00 na antenie Filmbox będziemy świadkami niecodziennego pojedynku dwóch mistrzów kontrowersyjnego kina: Quentina Tarantino i Kevina Smitha. Walka odbędzie się m.in. pomiędzy filmami: "Pulp Fiction", a "Jay i Cichy Bob Kontratakują” oraz "Cztery pokoje", a "Sprzedawcy".Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tarantino zmienił sposób postrzegania współczesnego kina. Jego zabawa błyskotliwymi dialogami, obrazem, dźwiękiem, nastrojem, emocjami i mieszaniem gatunków sprawiła, że po mistrzowsku zamienił kicz w dzieło sztuki, dostarczając widzom spektakularnych wrażeń na najwyższym poziomie.

Niepokorny Kevin Smith nie zwraca uwagi na opinie. Dla niego nie ma znaczenia, czy film uznany jest za dobry czy zły. Śmiało i bez kompromisów prowokuje do dyskusji, kpi ze wszystkich świętości i łamie wszelkie zasady. Udowadnia, że współczesny inteligentny człowiek chce i potrafi śmiać się ze wszystkiego.

Wrześniowy Pojedynek Mistrzów na kanale filmowym FilmBox

1 września o 21:00 na kanale filmowym Filmbox wyemitowany zostanie "Pulp Fiction” Q. Tarantino, a zaraz po nim "Jay i Cichy Bob Kontratakują”(org. Jay and Silent Bob) K. Smitha.

8 września kolejna dawka kultowego kina. O godz. 21:00 rozpocznie się konfrontacja pomiędzy "Czterema Pokojami” (org. Four Rooms) Q.Tarantino, a "Sprzedawcami” (org. Clerks) K. Smitha.

Kolejna środa (15 września godz.21:00) będzie zaciętą walką pomiędzy "najbardziej normalnymi” spośród produkcji Tarantino i Smitha: "Jackie Brown” (org. Jackie Brown) Q.Tarantino i "W pogoni za Amy” (org. Chasing Amy)- K. Smitha.

Który z tych filmów okaże się zwycięzcą pojedynku?
Tego dowiemy się 22 września, kiedy na antenie kanału Filmbox zostaną wyświetlone dwa wytypowane w konkursie filmy, cieszące się wśród fanów obu reżyserów największym uznaniem.

Partnerem wrześniowego "Pojedynku Mistrzów" jest CKM, Grupa O2 oraz Antyradio.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...