reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzienna sprzedaż Polsatu Cyfrowego

dodano: 2002-07-15 14:27 | aktualizacja: 2002-07-15 14:27
autor: | źródło:

Podczas piłkarskich MŚ2002 Polsat Cyfrowy miał swoje najlepsze dni, które szybko skończyły się, gdy polska reprezentacja odleciała z Korei. Wtedy sprzedawano tylko 40 sztuk terminali Polsatu dziennie. Obecnie sprzedaż powoli wzrasta, ale nie jest to jakaś porażająca liczba - ledwo 100 dziennie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W tym samym czasie platforma Nowej Cyfry+ sprzedaje dziennie ponad 250 sztuk abonamentów z terminalami Mediasat. Faktem jest, że jest to wynikiem ujawniania sie abonentów przezwyczajonych dotąd do pirackiego oglądania kanałów platformy Cyfry+. Chcąc niechcąc muszą coś oglądać i decydują się w sumie na zapłacenie za legalną kartę w Seca 2.

W tym samym czasie Polsat Cyfrowy ma do zaoferowania zupełnie inną ofertę kanałów niż Cyfra+, wśród których mimo zapowiedzi nie ma 2-3 kanałów publicznej TVP SA.

Dopiero po wakacjach okaże się, kto będzie mocniejszy wśród polskich platform. Nowa Cyfra+ zakończy reinstalację anten abonentów Wizji TV i zmiany po fuzji z Wizją TV.

Polsat musi znaleźć swoje miejsce na polskim rynku przy bardzo mocnej konkurencji, co przy braku nowych kanałów może być trudne, ale koncepcja taniej platformy dla mas, nie jest zła i jak się okazuje też przynosi efekty w postaci ponad 300 tysięcznej armii abonentów. Czy Polsatowi starczy pieniędzy na kontynuowanie niezbyt dochodowej platformy cyfrowej, to też okaże się pod koniec roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...