reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj

Aplikacja CNN dostępna za darmo w App Store

dodano: 2010-07-23 11:02 | aktualizacja: 2010-07-23 11:30
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: CNN

CNN Po sukcesie amerykańskiej aplikacji CNN na iPhone’a oraz iPoda Touch, która została uruchomiona w zeszłym roku w Stanach Zjednoczonych, CNN ogłosiła dostępność międzynarodowej wersji aplikacji w sklepie App Store. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników spoza Stanów Zjednoczonych za darmo. Pozwala ona śledzić najświeższe informacje według tematów, przesyłać iReporty i oglądać materiały wideo.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Międzynarodowa wersja aplikacji CNN została zaprojektowana z myślą o użytkownikach iPhone’a i iPoda Touch, którzy wymagają wizualnie atrakcyjnego i wygodnego dostępu do  najważniejszych informacji ze świata.
Nowa aplikacja CNN oferuje naszym międzynarodowym odbiorcom niezwykłe doświadczenie  - unikalną usługę połączoną z przyjaznym dla użytkownika designem - powiedział Louis Gump, wiceprezes CNN Mobile. W prostych słowach – to światowej klasy informacje CNN w światowej klasy aplikacji. CNN zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników posługujących się platformami mobilnymi, a ta aplikacja to ważny krok w naszej pracy.

CNN App maksymalizuje rewolucyjne możliwości iPhone OS 4.0, wprowadzając takie rozwiązania jak: powiadomienia, regionalizacja czy też narzędzia personalizacji oraz wiele więcej. Aplikacja CNN pozwala użytkownikom śledzić najważniejsze wydarzenia ze świata dzięki dostępowi do tekstów, materiałów wideo i zdjęć. Daje także możliwość dołączenia do społeczności informacyjnej CNN, dzięki funkcji capture and upload (uchwyć i prześlij), która umożliwia tworzenie iReportów – treści generowanych przez użytkowników.

Nasi użytkownicy, wśród których znajdują się osoby często podróżujące w interesach, rozumieją, że dzisiejszy świat jest jedną wielką siecią połączeń - powiedział Nick Wrenn, wiceprezes ds. usług cyfrowych w CNN International. Aplikacja CNN została stworzona po to, aby sprostać ich mobilnym potrzebom, poprzez dostarczenie istotnych wiadomości, analiz i materiałów wideo wprost do ich rąk w formie, która jest zarówno spersonalizowana jak i prosta w obsłudze.

Funkcje CNN App:
 • Personalizacja: „My CNN”
 • Możliwość „śledzenia” wydarzenia lub tematu. W chwili, kiedy CNN publikuje nowe informacje i wiadomości na temat rozwoju danego wydarzenia lub powiązanych z nim tematów, które użytkownik zdefiniował wcześniej, aplikacja automatycznie powiadomi go o tym i prześle mu aktualizacje na urządzenie.
 • Możliwość „zachowania” informacji, które zainteresowały użytkownika i dostępu do nich z każdego miejsca i o każdej porze, nawet jeśli urządzenie jest offline.
 • Wiadomości profilowane regionalnie – oparte na wybranych przez użytkownika regionach: Afryka, Azja, Europa, Ameryka Łacińska lub Bliski Wschód
iReport:  
 • Międzynarodowa aplikacja CNN zapewnia bezpośredni dostęp do platformy społeczności informacyjnej CNN – iReport.
 • Aplikacja pozwala na przeglądanie treści wygenerowanych przez innych użytkowników, rejestrację, logowanie na swoje konto lub przeglądanie zawartości jako gość, jak również umożliwia natychmiastowe przesyłanie zrobionych przez użytkownika zdjęcia i filmów wideo na stronę (z modelu iPhone 3GS lub wyższego).
 • Użytkownicy mogą także przeglądać najnowsze „zadania”, w których CNN prosi swoich odbiorców o wyrażanie opinii na temat różnych wydarzeń.
Najnowsze informacje:
 • Prosta nawigacja - użytkownicy mogą z łatwością przeglądać najnowsze informacje posługując się takimi kategoriami, jak: Top Stories, U.S., Africa, Asia, Europe, Latin America, Middle East, Business, Sport, Entertainment, Tech i Travel.
 • Prosty odbiór – każda informacja zaczyna się od listy najważniejszych faktów, następnie użytkownik może przeczytać cały artykuł. Ten system ma służyć użytkownikom, którym zależy na szybkim przeglądaniu wiadomości – umożliwia skanowanie najświeższych informacji.
 • Udostępnianie – CNN App pozwala użytkownikom dzielić się najnowszymi wiadomościami ze znajomymi przez email, Twitter i Facebook.
 • Łatwość przeglądania – biały tekst na czarnym tle pozwala na wygodne czytanie w każdej sytuacji.
 • Filmy na życzenie (VOD) – aplikacja zapewnia dostęp do szerokiej gamy klipów na żądanie z wielu kategorii, w tym: World, Most Popular, Sport, Business, U.S., Entertainment, Tech oraz CNN en Espanol.
CNN App jest dostępna za darmo w App Store dla iPhone’a oraz iPoda Touch lub pod adresem: http://itunes.com/apps. Więcej informacji na temat funkcji CNN App znajduje się na stronie www.cnn.com/mobile.  

W międzynarodowej aplikacji CNN będą widoczne bannery reklamowe firmy Suzlon, lidera wśród elektrowni wiatrowych, który jest sponsorem uruchomienia aplikacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

549 zł Więcej...