reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Życie seksualne tyranozaurów” w Discovery World

dodano: 2010-06-30 15:41 | aktualizacja: 2010-06-30 17:57
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Discovery

Discovery World Dinozaury wyginęły kilkadziesiąt milionów lat temu. Dzięki badaniom archeologicznym, symulacjom komputerowym i analogiom do żyjących dziś gadów wiemy jak wyglądały, jak się poruszały, co jadły i na co polowały. Jeden aspekt ich długiego ziemskiego panowania jest wciąż dla naukowców frapującą zagadką. Jak te wielkie bestie uprawiały seks? Dowiesz się już w sobotę 24 lipca br., o godz. 21:00 podczas premiery nowego programu "Życie seksualne tyranozaurów" w Discovery World.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program "Życie seksualne tyranozaurów" (ang. Tyrannosaurus Sex) to nowatorskie spojrzenie na proces reprodukcji tych ogromnych bestii. Eksperci i paleobiolodzy podzielą się z nami wynikami najnowszych badań i odsłonią tajemnice rytuałów godowych tych wielkich stworzeń. Zobaczymy z bliska, jak wyglądało życie seksualne dinozaurów - największych zwierząt, jakie kiedykolwiek pojawiły się na naszej planecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...