reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wyścigi uliczne” w Discovery Channel

dodano: 2010-06-11 10:53 | aktualizacja: 2010-06-11 11:47
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Discovery Channel

W sobotę 3 lipca o godz. 10:00 na Discovery Channel swoją premierę będzie miał nowy program "Wyścigi uliczne". Kim są maniacy prędkości, którzy żyją dla ryku silników? Wśród nich można znaleźć osoby wszystkich ras, płci, krajów i osobowości. Znajdziemy tu wykwalifikowanych projektantów silników, którzy słuchają hip hopu, techno i trance'u przez systemy audio o bardziej donośnym dźwięku, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrażać.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wyścigi uliczne to coraz bardziej powszechna rozrywka młodych ludzi na całym świecie. Miłośnicy szybkiej jazdy po mieście wydają ogromne ilości pieniędzy i poświęcają mnóstwo czasu na „rasowanie” swoich pierwszych aut i przekształcanie ich w lżejsze, szybsze, głośniejsze i bardzie efektowne samochody wyścigowe. Ta nowa „kasta” kierowców wyścigowych ma słabość do modeli Hondy i Acury, wydaje dziesiątki tysięcy dolarów i spędza niezliczone noce oraz weekendy na dłubaniu w swoich wozach. A wszystko po to, by maksymalnie zwiększyć prędkość, poprawić wygląd maszyn i zdobyć szacunek innych kierowców.

W "Wyścigach ulicznych" zobaczymy kierowców, którzy czekając na wyścig, grają w gry wideo, oglądają filmy na DVD i surfują po Internecie, wiecznych chłopców z ich ulubionymi zabawkami, ale też dziewczyny, a właściwie to całe mnóstwo dziewczyn. Wyścigi uliczne są jedną z najbardziej popularnych rozrywek młodzieży w ciągu ostatnich lat. A przecież dopiero co się narodziły.

Dzięki Discovery Channel wkroczymy bezpośrednio do tego podziemnego świata i opowiemy historie tych, którzy ścigają się swoimi potężnymi maszynami. Będziemy śledzić poczynania dwóch obiecujących kierowców, którzy współpracują z ekspertami od tuningu i projektantami, aby zwiększyć osiągi i zmienić wygląd swoich aut. Dzięki naszym bohaterom doświadczymy stylu życia wyścigowej subkultury i poznamy jej członków – przyjaciół, fanów, specjalistów od tuningu, projektantów, funkcjonariuszy policji – w ich naturalnym środowisku. Będziemy też towarzyszyć kierowcom w czasie ich jazd. Gdy nadejdzie czas próby na torze, będą walczyć o chwałę i szacunek innych śmiałków. Czy wszyscy wyjdą z Wyścigów ulicznych bez szwanku?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...