reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera mini serialu „Upadłe anioły” w AXN

dodano: 2010-06-02 17:37 | aktualizacja: 2010-06-02 18:02
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: AXN

AXN W piątek 4 czerwca br. na antenie AXN o godz. 21:00 odbędzie się premiera mini serialu "Upadłe Anioły", składającego się z trzech odcinków. Głównym bohaterem serialu jest osiemnastoletni Aaron Corbett  - półczłowiek-półanioł. Odkrywa on, że jest zbawcą, który ma odkupić winy tytułowych Upadłych Aniołów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na swoje 18 urodziny, niedawno adoptowana nastoletnia sierota, Aaron dowiaduje się od Camaela, że jest odkupicielem Upadłych. Są to anioły, które zostały strącone z nieba w czasie wojny z piekłem. Jest powiedziane, że Zbawiciel jest w stanie dać odkupienie Upadłym za swoje grzechy, aby mogli dołączyć do Pana. Camael jest tam również aby chronić Aarona przed Aniołami zwanymi Wszechmocnymi, którzy polują na dzieci Upadłych w nadziei na odkupienie siebie. Aaron musi radzić sobie ze swoimi nowo odkrytymi zdolnościami nadprzyrodzonymi oraz z Verchilem – przywódcą Wszechmocnych, który chce go zniszczyć.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

749 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...