reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Wojna i Pokój o dzieciach

dodano: 2010-05-31 17:31 | aktualizacja: 2010-05-31 17:47
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: n.pl

Wojna i Pokój Początek czerwca 2010 r. to w kanale Wojna i Pokój czas z dziećmi, dla dzieci i o dzieciach. W Dniu Dziecka na kanale Wojna i Pokój rozpoczyna się całotygodniowy cykl filmów, których głównymi bohaterami są dzieci. I to najróżniejsze. Grzeczne i zbuntowane, niewinne i okrutne, te z całym życiem przed sobą i te, którym niewiele go zostało.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach cyklu zobaczymy m.in. komedię S. Bobrowa „Prawdziwy tata”, melodramat „Aurora” (z Czernobylem w tle), dramaty „Straszydło” i „Mucha”, tragikomedia „Italialniec” i wiele, wiele wiele innych.

A w czerwcu br. w cyklu Prosto z kina – poświęconym najnowszym i najciekawszym produkcjom rosyjskiej kinematografii kolejny megahit - "Nasza Russia". "Jaja Fortuny",  czyli zwariowana komedia o dwóch przybyszach z Kaukazu, którzy wszędzie, gdzie tylko się pojawią, sieją chaos i zniszczenie. Film na rosyjskim rynku odniósł gigantyczny sukces kasowy, dzięki któremu film już w weekend otwarcia przyniósł 11 milionów dolarów wpływów, detronizując w rosyjskich kinach m.in.  „Avatara” Jamesa Camerona

„Wojna i Pokój” to jedyny w Polsce kanał filmowy poświęcony w całości pozycjom kinematografii rosyjskiej i radzieckiej. To tutaj zobaczyć można filmy takich reżyserów jak Andriej Tarkowski, Nikita Michałkow, Siergiej Eisenstein, Andriej Bondarczuk i wielu, wielu innych.

W ofercie kanału znaleźć można zarówno hity rosyjskiego box-office jak i pozycje nagradzane na międzynarodowych konkursach filmowych.

Tą różnorodność i jakość oferty doceniło międzynarodowe jury nominując „Wojnę i Pokój” do tegorocznej nagrody Hot Bird TV Awards w kategorii „Cinema”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...