reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sport na żywo w Orange sport info

dodano: 2010-04-20 13:42 | aktualizacja: 2010-04-20 14:36
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TP

Orange sport info W ogólnodostępnym kanale telewizyjnym Orange sport info od wiosny pojawią się transmisje na żywo. Stacja będzie pokazywać m.in. francuską piłkarską Ligue 1, włoską Serię A, uznawaną za najlepszą ligę siatkarską świata, retransmisje meczów Młodej Ekstraklasy a także Polską Superligę Tenisa Stołowego, którą będzie można obejrzeć na żywo w internecie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Chcemy ze sportem dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Stąd pomysł na włączenie transmisji do programu stacji Orange sport info, do której ma dostęp ponad 2 mln widzów - mówi Dominique Lesage, dyrektor Pionu Kontentu Grupy TP - Zależy nam też na tym, by jak najwięcej programów pokazywać „na trzech ekranach", czyli jednocześnie w telewizji, w internecie i telefonie komórkowym. Dzięki temu nasi widzowie zawsze zdążą obejrzeć ważny mecz lub zawody, niezależnie od tego, gdzie się w danej chwili znajdują. Transmitowane w ten sposób mecze Remes Pucharu Polski cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem - dodaje.

Oprócz Ligue1 oraz siatkarskiej Serie A Orange sport info będzie transmitował na żywo także Remes Puchar Polski - 4 maja br. o 17:30 pokaże rewanżowy mecz półfinału, w którym Pogoń Szczecin podejmie Ruch Chorzów, a 23 maja finał rozgrywek. Wszystkie transmisje będą dostępne również w Internecie (www.orangesport.pl i www.orange.pl) oraz w telefonach komórkowych Orange na wap.orange.pl.  

Nowością w ramówce są też transmisje Polskiej Superligi Tenisa Stołowego - będzie je można oglądać także w internecie.

Ponadto, w Orange sport info w każdy poniedziałek i czwartek o 18:30 można obejrzeć magazyn Ekstraklasa Raport podsumowujący każdą kolejkę ekstraklasy, a w czwartek magazyn, który jest zapowiedzią zbliżającego się weekendu z meczami ekstraklasy.  

Ważną zmianą w ramówce kanału jest podział na pasma: poranne pasmo od poniedziałku do piątku „Info starter" (od 7:00 do 10:00), w sobotę i niedzielę „Info weekend" w godzinach (od 9:00 do 11:00) i wieczorne „Info wieczór"  (od 20:00 do 23:00). W godzinach wieczornych możemy liczyć na podsumowanie dnia, rozmowy z ciekawymi gośćmi, a także przegląd nagłówków prasowych z następnego dnia. Z kolei w ramach Nocnego Hyde Park (od 21:00 do 22:00) widzowie mogą dzwonić do studia na numer 22 654 05 50 oraz wysyłać swoje opinie na adres e-mail: [email protected] 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...