dodano: 2010-02-11 12:44 | aktualizacja:
2010-02-12 17:19
autor: Anita Dąbek |
źródło: TVP
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Olimpijskie transmisje w TVP 1, TVP 2, TVP Sport, TVP HD będą nadawane jednocześnie w stereo i z dźwiękiem przestrzennym 5.1. Dotyczy to także kwalifikacji na skoczni narciarskiej K95, rozgrywanych przed oficjalnym otwarciem Olimpiady w Vancouver.
Zimowe Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010:
piątek 12 lutego
18:50 – 20:10 TVP 1 Skoki narciarskie: kwalifikacje K95
02:40 – 06:15 TVP 1 Ceremonia Otwarcia Igrzysk
18:55 – 20:30 TVP Sport Skoki narciarskie: kwalifikacje K95
02:40 – 06:15 TVP Sport Ceremonia Otwarcia Igrzysk
sobota 13 lutego
18:40 – 20:40 TVP 1 Skoki narciarskie: konkurs indywidualny K95
20:55 – 23:30 TVP 2 Narciarstwo alpejskie: zjazd mężczyzn
Biathlon: sprint kobiet
01:50 – 06:00 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in. short track, saneczkarstwo)
18:40 – 20:40 TVP Sport Skoki narciarskie: konkurs indywidualny K95
20:40 – 22:10 TVP Sport Narciarstwo alpejskie: zjazd mężczyzn
22:10 – 23:40 TVP Sport Łyżwiarstwo szybkie: 5000 m mężczyzn
02:45 – 04.25 TVP Sport Hokej na lodzie kobiet – mecz: Kanada – Słowacja
04:25 – 06:15 TVP Sport Narciarstwo dowolne: jazda po muldach – finał kobiet
i ceremonie dekoracji
niedziela 14 lutego
20:00 – 21:50 TVP 2 Biathlon: sprint mężczyzn
22:00 – 24:00 TVP 1 Łyżwiarstwo szybkie: 3000 m kobiet
Kombinacja norweska
Narciarstwo alpejskie: kombinacja kobiet
02:15 – 05:00 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in. Łyżwiarstwo figurowe: program krótki par sportowych; narciarstwo dowolne: jazda po muldach)
18:55 – 20:00 TVP Sport Kombinacja norweska: konkurs skoków
21:55 – 23:10 TVP Sport Narciarstwo alpejskie: superkombinacja kobiet
23:25 – 00:35 TVP Sport Narciarstwo dowolne: jazda po muldach
01:30 – 04:00 TVP Sport Hokej na lodzie kobiet – mecz: Finlandia – Rosja
04:00 – 06:15 TVP Sport Ceremonie dekoracji
poniedziałek 15 lutego
18:55 – 20:40 TVP 2 Biegi narciarskie: 10km kobiet
00:55 – 06:00 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in. Łyżwiarstwo szybkie: 500 m mężczyzn,
Łyżwiarstwo figurowe: pary sportowe)
18:55 – 20:45 TVP Sport Biegi narciarskie: bieg na 10 km kobiet
20:45 – 21.25 TVP Sport Snowboard: SBX – eliminacje mężczyzn
21:25 – 23:15 TVP Sport Biegi narciarskie: bieg na 15 km mężczyzn
23:15 – 00:15 TVP Sport Snowboard: SBX – finał mężczyzn
00:15 – 01:55 TVP Sport Hokej na lodzie kobiet – mecz: Szwajcaria – Kanada
01:55 – 04:45 TVP Sport Saneczkarstwo: jedynki kobiet; Łyżwiarstwo szybkie:
500 m mężczyzn
04:45 – 06:25 TVP Sport Hokej na lodzie kobiet – mecz: Szwecja – Słowacja
wtorek 16 lutego
19:05 – 20:25 TVP 2 Biathlon: bieg pościgowy kobiet
20:25 – 22:40 TVP 1 Biathlon: bieg pościgowy mężczyzn
01:50 – 06:00 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Łyżwiarstwo figurowe: program krótki solistów)
18:55 – 20:15 TVP Sport Narciarstwo alpejskie: superkombinacja mężczyzn
20:15 – 21:00 TVP Sport Snowboard: SBX – eliminacje kobiet
21:00 – 22:30 TVP Sport Hokej na lodzie mężczyzn – mecz: USA – Szwajcaria
23:30 – 01:30 TVP Sport Saneczkarstwo: jedynki kobiet; Łyżwiarstwo szybkie:
500 m kobiet
01:30 – 03:55 TVP Sport Hokej na lodzie mężczyzn – mecz: Kanada – Norwegia
03:55 – 05:55 TVP Sport Curling mężczyzn – mecz: Kanada – Niemcy
06:00 – 08:25 TVP Sport Hokej na lodzie mężczyzn – mecz: Rosja – Łotwa
środa 17 lutego
18:55 – 21:00 TVP 2 Biegi narciarskie: sprinty – biegi eliminacyjne
Narciarstwo alpejskie: zjazd kobiet
21:15 – 23:45 TVP 1 Biegi narciarskie: sprinty – biegi finałowe
02:00 – 06:00 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Łyżwiarstwo szybkie: 1000 m mężczyzn, Snowboard: Halfpipe mężczyzn, short track, saneczkarstwo, )
18:55 – 21:00 TVP Sport Curling kobiet – mecz: Szwajcaria – Szwecja
21:00 – 23:30 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Finlandia – Białoruś
23:30 – 01:50 TVP Sport Hokej na lodzie kobiet – mecz: Kanada – Szwecja
01:50 – 03:55 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Szwecja – Niemcy
03:55 – 05:55 TVP Sport Ceremonie dekoracji
06:00 – 08:25 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Czechy – Słowacja
czwartek 18 lutego
18:55 – 20:55 TVP 2 Biathlon: bieg na 15 km kobiet
21:50 – 23:50 TVP 1 Biathlon: bieg na 20 km mężczyzn
Łyżwiarstwo szybkie: 1000 m kobiet
02:00 – 06:00 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Snowboard: Halfpipe kobiet, Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny solistów)
18:50 – 21:00 TVP Sport Curling mężczyzn – mecz: Wielka Brytania – Szwajcaria
21:00 – 23:30 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: USA – Norwegia
00:55 – 01:50 TVP Sport Hokej na lodzie kobiet – mecz: USA – Finlandia
01:50 – 03:55 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Szwajcaria – Kanada
03:55 – 05:55 TVP Sport Ceremonie dekoracji
06:00 – 08:25 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Słowacja – Rosja
piątek 19 lutego
18:50 – 20:10 TVP 1 Skoki narciarskie: Kwalifikacje K120
21:10 – 23:20 TVP 2 Biegi narciarskie: 2 x 7,5km kobiet
Narciarstwo alpejskie: supergigant mężczyzn
00:30 – 06:00 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Łyżwiarstwo figurowe: tańce obowiązkowe)
18:55 – 20:25 TVP Sport Skoki narciarskie: kwalifikacje K125
20:25 – 21:50 TVP Sport Narciarstwo alpejskie: supergigant mężczyzn
21:50 – 23:25 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Białoruś – Szwecja
23:25 – 01:30 TVP Sport Curling mężczyzn – mecz: Dania – Kanada
01:30 – 03:55 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Czechy – Łotwa
03:55 – 05:55 TVP Sport Ceremonie dekoracji
06:00 – 08:25 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Finlandia – Niemcy
sobota 20 lutego
20:15 – 22:30 TVP 1 Skoki narciarskie: Konkurs indywidualny K120
00:30 – 06:00 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: bobsleje, curling, short track)
18:55 – 20:15 TVP Sport Narciarstwo alpejskie: supergigant kobiet
20:15 – 22:45 TVP Sport Skoki narciarskie: konkurs indywidualny K125
22:45 – 23:25 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Norwegia – Szwajcaria
23:25 – 01:30 TVP Sport Curling kobiet – mecz: Dania – Szwajcaria
01:30 – 03:55 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Łotwa – Słowacja
03:55 – 05:55 TVP Sport Ceremonie dekoracji
06:00 – 08:25 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Niemcy – Białoruś
niedziela 21 lutego
18:55 – 20:40 TVP 2 Narciarstwo alpejskie: gigant mężczyzn (1.przejazd)
Biathlon: bieg ze startu wspólnego mężczyzn
21:50 – 23:55 TVP 1 Biathlon: bieg ze startu wspólnego kobiet
Łyżwiarstwo szybkie: 1500 m kobiet
Narciarstwo alpejskie: gigant mężczyzn (2.przejazd)
02:00 – 05:30 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Hokej na lodzie – eliminacje, Łyżwiarstwo figurowe – tańce oryginalne)
18:10 – 18:55 TVP Sport Narciarstwo dowolne: ski cross – eliminacje mężczyzn
18:55 – 20:30 TVP Sport Narciarstwo alpejskie: 1. przejazd giganta mężczyzn
21:00 – 23:55 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Rosja – Czechy
23:25 – 23:55 TVP Sport Bobsleje – dwójki (3. ślizg)
23:55 – 01:40 TVP Sport Łyżwiarstwo szybkie: 1500 m kobiet
01:40 – 04:15 TVP Sport Łyżwiarstwo figurowe: taniec oryginalny par tanecznych
04:15 – 05:55 TVP Sport Ceremonie dekoracji
06:00 – 08:25 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz: Szwecja – Finlandia
poniedziałek 22 lutego
18:50 – 21:15 TVP 1 Skoki narciarskie: Konkurs drużynowy K120
00:30 – 06:00 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Łyżwiarstwo figurowe: tańce)
18:55 – 21:10 TVP Sport Skoki narciarskie: konkurs drużynowy K125
21:10 – 23:30 TVP Sport Hokej na lodzie kobiet – mecz półfinałowy
02:00 – 04:30 TVP Sport Hokej na lodzie kobiet – mecz półfinałowy
04:30 – 05:55 TVP Sport Ceremonie dekoracji
wtorek 23 lutego
20:15 – 22:00 TVP 1 Biathlon: sztafeta kobiet
01:30 – 06:00 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Hokej na lodzie: play-off, Łyżwiarstwo figurowe: program krótki solistek)
18:55 – 19:55 TVP Sport Kombinacja norweska: drużynowy konkurs skoków
19:55 – 20:35 TVP Sport Narciarstwo dowolne: ski cross – eliminacje kobiet
21:00 – 23:30 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz fazy play-off
01:30 – 04:00 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz fazy play-off
04:00 – 05:55 TVP Sport Łyżwiarstwo figurowe: program krótki solistek
06:00 – 08:25 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz fazy play-off
środa 24 lutego
20:30 – 23:30 TVP 2 Hokej na lodzie: 1. mecz ćwierćfinałowy
Narciarstwo alpejskie: gigant kobiet
Łyżwiarstwo szybkie: 5000 m kobiet
00:30 – 06:30 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Hokej na lodzie: 2. i 3. mecz ćwierćfinałowy)
18:55 – 20:10 TVP Sport Narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu giganta kobiet
20:10 – 22:10 TVP Sport Biegi narciarskie: sztafeta mężczyzn
22:10 – 23:15 TVP Sport Narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu giganta kobiet
23:15 – 23:55 TVP Sport Łyżwiarstwo szybkie: 5000 m kobiet
23:55 – 01:55 TVP Sport Curling
01:55 – 04:00 TVP Sport Łyżwiarstwo szybkie: 500 m mężczyzn, 1000 m kobiet
04:00 – 06:20 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz ćwierćfinałowy
06:25 – 08:25 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz ćwierćfinałowy
czwartek 25 lutego
05:50 – 08:30 TVP 2 Hokej na lodzie: 4. mecz ćwierćfinałowy
19:50 – 21:30 TVP 2 Biegi narciarskie: sztafeta kobiet
00:30 – 06:00 TVP 1 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Hokej na lodzie – mecz finałowy kobiet, Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny solistek)
18:55 – 20:00 TVP Sport Kombinacja norweska: sprint – konkurs skoków
20:00 – 22:20 TVP Sport Hokej na lodzie kobiet – mecz o 3. miejsce
22:20 – 23:00 TVP Sport Kombinacja norweska: sprint – bieg
23:00 – 02:00 TVP Sport Hokej na lodzie – mecz półfinałowy
02:00 – 04:20 TVP Sport Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny solistek
04:20 – 05:55 TVP Sport Ceremonie dekoracji
piątek 26 lutego
20:25 TVP1 Snowboard - slalom gigant kobiet
21:00 TVP1 Hokej na lodzie - 1/2 finału
03:30 TVP1 Hokej na lodzie - 1/2 finału
18:55 TVP Sport Narty alpejskie slalom kobiet 1 przejazd
20:25 TVP Sport Biathlon sztafeta mężczyzn
22:05 TVP Sport Bobsleje czwórki 1 przejazd
22:25 TVP Sport Narty alpejskie slalom kobiet 2 przejazd
23:40 TVP Sport Bobsleje czwórki 2 przejazd
00:40 TVP Sport Łyżwy szybkie wyścig drużynowy
01:40 TVP Sport Snowboard gigant równoległy kobiet
02:55 TVP Sport Short track: 500 m mężczyzn; 1000 m kobiet; sztafeta mężczyzn
05:20 TVP Sport Ceremonia dekoracji
27 lutego
20:40 TVP2 Biegi narciarskie - 30 km kobiet
22:50 TVP2 Łyżwy szybkie - wyścigi drużynowe
00:50 TVP1 Vancouver 2010
04:00 TVP1 Hokej na lodzie mężczyzn - mecz o 3 miejsce ( I tercja )
19:20 TVP Sport Curling - o 3 miejsce mężczyzn
20:50 TVP Sport Narty alpejskie - slalom mężczyzn - 1 przejazd
22:40 TVP Sport Narty alpejskie - slalom mężczyzn - 2 przejazd
24:00 TVP Sport Curling - Finał mężczyzn
04:00 TVP Sport Ceremonia dekoracji
28 lutego
21:10 TVP1 Hokej na lodzie - FINAŁ ( I tercja )
02:30 TVP1 Ceremonia zamknięcia
21:10 TVP Sport Hokej na lodzie mężczyzn - Finał
22:05 TVP Sport Hokej na lodzie mężczyzn - Finał
22:55 TVP Sport Hokej na lodzie mężczyzn - Finał
02:30 TVP Sport Ceremonia zamknięcia
Pozaolimpijskie transmisje TVP Sport
Liga Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn
Vive Targi Kielce – Rhein-Neckar Löwen
NA ŻYWO sobota 13 lutego, godz. 15.45
Gorenje Valenje – Vive Targi Kielce
NA ŻYWO środa 17 lutego, godz. 16.50
Koszykówka mężczyzn
Finał Pucharu Polski
NA ŻYWO niedziela 21 lutego, godz. 13.50
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.