reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bękarty Wojny w telewizji nowej generacji n

dodano: 2010-02-01 13:27 | aktualizacja: 2010-02-01 13:33
autor: Anita Dąbek | źródło: n.pl

nVOD Trzy Królestwa, Bruno, Bękarty Wojny, Harry Potter i Książę Półkrwi – to tylko część propozycji jakie w lutym pojawią się w dostępnych wyłącznie w telewizji nowej generacji n Premierach VOD. Już od 1 lutego w Premierach VOD udostępniony zostanie film Trzy Królestwa (Chi Bi) – zrealizowany z epickim rozmachem film jednego z słynnego hollywoodzkiego reżysera Johna Woo.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja filmu rozgrywa się w trzecim wieku naszej ery. Dynastia Han – rządząca niepodzielnie Chinami przez ostatnie 400 lat – chyli się ku upadkowi. Lokalni możnowładcy zdobywają coraz większą władzę praktycznie uniezależniając się od cesarza. Najpotężniejsi z nich to Cao Cao (sprawujący formalnie funkcję kanclerza) oraz Sun Quan i Liu Bei. Akcja filmu rozpoczyna się kiedy Cao Cao – dzięki swoim wpływom na dworze – uzyskuje cesarską zgodę na zorganizowanie wielkiej wyprawy wojennej przeciwko swoim konkurentom. Do boju ruszają milionowe armie a wynik ich starcia zdecyduje o przyszłej historii Chin. Milionowy budżet, olśniewające efekty specjalne, tysiące statystów, niezapomniane sceny bitewne i John Woo w najwyższej formie zapewniają filmową rozrywkę na najwyższym światowym poziomie.

Również pierwszego lutego w Premierach VOD pojawi się najnowszy film Sachy Barona Cohena Bruno – twórca niezapomnianego Borata tym razem wcielił się w rolę austriackiego prezentera mody – który na skutek dość gwałtownych wydarzeń na Mediolańskim Tygodniu Mody – zostaje wyrzucony z własnego programu „ Funkyzeit mit Brüno”. Niepowodzeniom zawodowym towarzyszą również klęski osobiste. Załamany Bruno decyduje się więc na wyjazd do Stanów Zjednoczonych by tam zostać największą austriacką gwiazdą od czasów… no powiedzmy, że innego znanego Austriaka. Pozycja absolutnie obowiązkowa dla wszystkich fanów Borata. I nie tylko.

W lutym w Premierach VOD zobaczymy również takie pozycje jak Bękarty Wojny (Inglorious Bastards) w reżyserii niezrównanego Quentina Tarantino, najnowszą część sagi o Harrym Potterze (Harry Potter and Half-Blood Prince), najnowszą, trzecią część Epoki Lodowcowej (Ice Age: Down of the Dinosaurs) – jednej z najlepszych animacji ostatnich lat, czy rewelacyjna komedia wieczoru kawalerskiego Kac Vegas” (Hangover).

Oferowane przez telewizję nowej generacji n kolekcja Premiery VOD to unikalny zestaw największych kinowych hitów, które wypożyczyć można bez wychodzenia z domu. Należność za film doliczana jest do comiesięcznego rachunku za usługi telewizji nowej generacji n. Film dostępny jest przez 48 godzin. W tym czasie można go oglądać dowolną ilość razy. Wszystkie filmy dostępne są zarówno w oryginalnej wersji językowej (z polskimi napisami) jak i z lektorem.

Premiery VOD to zaledwie jedna z usług dostępnych w ramach oferty wypożyczalni filmów VOD telewizji nowej generacji n. W ramach usługi można korzystać również z dwóch innych kolekcji VOD – Picture Box ze starannie wybranymi filmami z bogatej oferty wytwórni Universal oraz poświęconej najlepszym produkcjom serialowym świata kolekcja nSeriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...