reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Współpraca INFO-TV-FM z firmą Motorola

dodano: 2009-07-31 12:50 | aktualizacja: 2009-08-03 13:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: info-tv-fm

Info-TV-FM Spółka INFO-TV-FM podjęła współpracę z firmą Motorola Limited z siedzibą w Basingstoke w Wielkiej Brytanii w zakresie dostawy i instalacji urządzeń, i sprzętu (w tym anten, nadajników oraz stacji czołowej) przeznaczonych do hurtowego oferowania przez INFO-TV-FM audiowizualnych usług medialnych, w tym radiowych i telewizyjnych na obszarze całego kraju, w technologii DVB-H. Usługi oferowane przez Motorolę obejmować będą projektowanie, instalację i integrację systemu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
System firmy Motorola składa się z najwyższej klasy komponentów w pełni sprawdzonych i zintegrowanych opartych na standardzie DVB-H i OMA BCAST. Rozwiązanie wykorzystuje szerokie kompetencje Motoroli w zakresie projektowania, instalacji i integracji. Sieć będzie wdrożona w Warszawie i 9 innych miastach na terenie Polski do końca 2009 roku zgodnie z warunkami wynikającymi z decyzji Urzędu Komunikacji Elektronicznej dotyczącej rezerwacji częstotliwości. Współpraca obejmuje również finansowanie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 -V1 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...