reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange podpisuje umowę z Canal+

dodano: 2009-01-06 16:27 | aktualizacja: 2009-01-06 16:42
autor: Anita Dąbek | źródło: broadbandtvnews

CanalSat W wyniku sporu trwającego kilka ostatnich miesięcy i dotyczącego kwestii dystrybucyjnej, Canal+ i Orange podpisali wieloletnią umowę umożliwiającą klientom Orange France odbiór kanałów Canal+ i CanalSat, w tym francuskiego kanału sportowego Foot+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po uruchomieniu własnych kanałów filmowego i sportowego za pośrednictwem satelity, Orange nie był w stanie zapewnić dostępu do produktów Canal+ dla swoich klientów DTH. Chociaż kanały te są dostępne dla klientów Orange IPTV, Canal+ nie był skłonny udostępnić ich dla widzów satelitarnych. Orange skarżył się do regulatora medialnego CSA.

Istnieje jednak pewien haczyk, pakiet DTH Orange jest dostępny na satelicie Eutelsatu Hot Bird, podczas gdy kanały Canal są dostępne tylko na Astrze 19,2E. Zatem dla rozpowszechniania własnych kanałów Orange podpisał umowę na pojemność satelitarną z operatorem SES Astra.

Techniczna współpraca między Orange i Canal+ Group pozwoli partnerom na korzystania z tych samych pojemności satelitarnych. Oferta dla klientów Orange na satelicie będzie podobna do tej dostępnej w ramach IPTV.

Oprócz pakietu kanałów Orange TV, wszyscy abonenci triple play Orange będą mieć również dostęp do Canal+, CanalSat i CanalSat Video-on-Demand.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

759 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...