reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wymiana kart SV4+ w Irdeto 2

dodano: 2008-12-12 17:21 | aktualizacja: 2008-12-12 19:18
autor: Mr. Orbita | źródło: ProFan/Turbosat

Sex View Logo Z uwagi na coraz poważniejsze problemy z piractwem nadawca kanałów erotycznych Sex View podjął decyzję o zablokowaniu rocznych kart SV4+ pracujących w Irdeto 2 o numerach seryjnych zaczynających się wartością mniejszą niż 410. Będą one podlegać wymianie na nowe karty SV o lepszych zabezpieczeniach. Tym samym zlikwidowano furtkę pirackiego odbioru pakietu SV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe karty SV w Irdeto będą jednocześnie stanowić przedłużenie dotychczasowej oferty. Abonenci otrzymają je na preferencyjnych warunkach, ale muszą je odesłać do autoryzowanego dystrybutora. Po sprawdzeniu dotychczasowej karty SV4+ zaoferowana zostanie nowa karta ze specjalną promocją.

Szczegóły dotyczące wymiany kart w Irdeto zostaną przedstawione w ciągu najbliższych dni. Abonenci SV4+ proszeni są o cierpliwość w związku z działaniami antypirackimi. Sprawa nie dotyczy innych kart erotycznego pakietu Sex View, np. w systemie Viaccess, które pracują bezproblemowo i bez przerw.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...