reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4fun.tv darmowo w Mobilnej Telewizji Orange

dodano: 2008-12-06 19:20 | aktualizacja: 2008-12-07 15:25
autor: Anita Dąbek | źródło: TP

Orange Orange udostępnił użytkownikom Telewizji Mobilnej możliwość bezpłatnego korzystania z kanału telewizyjnego 4fun.tv, który oferuje najlepszą muzykę, zabawy interaktywne i programy rozrywkowe. Oprócz tego w standardowej ofercie czekają na nich 34 kanały telewizyjne na żywo i kilka tysięcy plików filmowych Video na Życzenie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Mobilna Telewizja w Orange działa od 2005 roku. Umożliwia dostęp przez telefon do 34 kanałów telewizyjnych na żywo, między innymi do nowego kanału sportowego - Orange Sport. W ofercie znajdują się także pliki video na życzenie z najnowszymi serialami i popularnymi programami rozrywkowymi. Korzystając z nich można zobaczyć między innymi przedpremierowe odcinki serialu „Brzydula", najnowszy sezon „Włatców Móch" oraz zapisy koncertów Orange Warsaw Festival.

Jedną z nowych propozycji jest bezpłatny dostęp do kanału 4fun.tv. Oprócz oglądania programu na żywo, użytkownicy mogą korzystać z interaktywnej oferty stacji - głosować na ulubione utwory, ściągać ich dzwonki, brać udział w konkursach, a także korzystać z czata SMS oraz serwisów randkowych.

Warunkiem skorzystania z oferty Telewizji Mobilnej Orange jest posiadanie telefonu, obsługującego streaming. Bezpłatna promocja obowiązuje do 18 grudnia 2008 roku. Usługa Mobilnej Telewizji Orange jest dostępna od 60 groszy za minutę lub bez limitów, w cenie 19 zł miesięcznie (dostęp do wszystkich standardowych kanałów TV oraz z bezpłatny dostęp do portalu Orange World).

(D)Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...