Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 29 listopada 2008
Primera División (Argentyna): Gimnasia La Plata vs. Colón Santa Fé (0:15)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
National League (Azerbejdżan): Karabakh vs. Karvan (11:15)
-
Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
Vyscha Liha (Ukraina): Zorya vs. Vorskla (12:00)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Pandurii (13:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Lig (Turcja): Sivasspor vs. Gaziantepspor (13:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
A PFG (Bułgaria): Botev Plovdiv vs. Lokomotiv Plovdiv (13:30)
-
BNT Sat (16E - FTA)
-
BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Championship (Anglia): Wolves vs. Birmingham City (13:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): Viasat Sport N (5E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Hearts vs. Rangers (13:30)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport Plus (39E - BISS)
FA Cup (Anglia): Fleetwood Town vs. Hartlepool United (15:00)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Erste Liga (Austria): SKN St Pölten vs. Austria Vienna (AM) (15:15)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Ekstraklasa (Polska): Cracovia Kraków vs. Jagiellonia Białystok (15:15)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Karlsruher (15:30)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Energie Cottbus (15:30)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (20:15): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Hoffenheim vs. Arminia Bielefeld (15:30)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:45): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Bayern Munich (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (30.11 - 0:45): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (30.11 - 0:00): Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (18:15): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:25): Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Super League (Grecja): Thrasivoulos vs. PAOK Thessaloniki (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): AEL Larissa vs. Iraklis Saloniki (15:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Stoke City vs. Hull City (16:00)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (18:30): Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Retransmisja (18:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (18:15): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:00): Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:35): Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Aston Villa vs. Fulham (16:00)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (18:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:00): Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:30): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (17:30): Sport TV (30W - Nagravision 3)
Premier League (Anglia): Middlesbrough vs. Newcastle United (16:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (21:45): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:00): Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Sunderland vs. Bolton Wanderers (16:00)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
-
Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): Wigan Athletic vs. West Bromwich Albion (16:00)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:10): Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. Universitatea Craiova (16:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Inverness CT (16:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport Plus (39E - BISS)
-
Retransmisja (17:30): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Premier League (Szkocja): Falkirk vs. Hibernian (16:00)
-
Retransmisja (21:00): BBC Alba (28.2E - FTA)
Serie B (Włochy): Cittadella vs. Ancona (16:00)
-
SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Avellino vs. Rimini (16:00)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Pisa vs. Frosinone (16:00)
-
La 7 Cartapiů B (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Ascoli vs. Sassuolo (16:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Modena vs. Livorno (16:00)
-
La 7 Cartapiů D (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Vicenza vs. Grosseto (16:00)
-
La 7 Cartapiů C (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Mantova vs. Brescia (16:00)
-
La 7 Cartapiů A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Empoli vs. Piacenza (16:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Bari vs. Albinoleffe (16:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
FA Cup (Anglia): Leicester City vs. Dagenham & Redbridge (16:00)
-
7 TV (40E & 36E - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:40): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Brřndby vs. Vejle BK (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): FC Kharkiv vs. Metalurg Z (17:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
MegaSport (4W - BISS)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Bytom vs. Piast Gliwice (17:30)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Besiktas (18:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): Kapfenberg vs. Austria Vienna (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): Rapid Vienna vs. SCR Altach (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): SV Ried vs. LASK Linz (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Serie A (Włochy): Catania vs. Lecce (18:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
La 7 Cartapiů D (12.5W - Irdeto 2)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:10): La 7 Cartapiů A (12.5W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (30.11 - 0:15): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Super League (Grecja): Panathinaikos vs. Asteras Tripolis (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
1. Division (Cypr): APOEL Nicosia vs. AEK Larnaka (18:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): Ruch Chorzów vs. Wisła Kraków (18:15)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Championship (Anglia): Preston N.E. vs. Bristol City (18:20)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:15): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
A PFG (Bułgaria): Levski Sofia vs. Pirin Blagoevgrad (18:30)
-
TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
FA Cup (Anglia): Bournemouth vs. Blyth Spartans (18:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (30.11 - 0:00): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Liga Adelante (Hiszpania): Huesca vs. Las Palmas (18:30)
-
TV Canaria Gomera (30W - BISS)
Eredivisie (Holandia): De Graafschap vs. Roda JC (18:45)
-
Retransmisja (23:30): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Monaco (19:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Havre vs. Nantes (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Caen (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lille vs. Lorient (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Valenciennes (19:00)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Grenoble (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Ligaen 1 (Dania): Silkeborg vs. Nćstved (19:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Série B (Brazylia): América RN vs. Corinthians (19:20)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Ekstraklasa (Polska): Śląsk Wrocław vs. ŁKS Łódź (19:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
Super Liga (Portugalia): Belenenses vs. Marítimo (19:45)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Eredivisie (Holandia): ADO Den Haag vs. Twente (19:45)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Heracles Almelo vs. Willem II (19:45)
-
Retransmisja (23:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Getafe vs. Real Madrid (20:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Arges Pitesti (20:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Super League (Słowacja): Nitra vs. Slovan Bratislava (20:15)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Juventus vs. Reggina (20:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (30.11 - 0:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (30.11 - 0:45): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (21:40): Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:00): Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. PSV Eindhoven (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:55): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Bordeaux (21:00)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Foot (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (30.11 - 0:10): Sport TV (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Barcelona (22:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Canaria Gomera (30W - BISS)
-
Retransmisja (30.11 - 0:00): Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Retransmisja (22:45): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Primera División (Argentyna): Argentinos Jnrs vs. Rosario Central (22:20)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.