dodano: 2008-11-25 03:30 | aktualizacja:
2008-11-25 09:01
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek - 27 listopada 2008
Copa Sudamericana (Kluby): Estudiantes LP vs. Internacional (1:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): CSKA Moscow vs. Lech Poznań (18:00)
-
TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 4/Nagravision 2)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Retransmisja (23:25): TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Puchar UEFA (Kluby): Schalke 04 vs. Manchester City (19:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Five (28.2E - FTA)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:50): Direct 8 (19.2E & 13E - FTA)
-
Retransmisja (22:55): RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
Puchar UEFA (Kluby): NEC Nijmegen vs. Tottenham Hotspur (19:00)
-
ITV 4 (28.2E - FTA)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Puchar UEFA (Kluby): Galatasaray vs. Metalist Kharkiv (19:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Premier League Reserves (Anglia): Manchester United vs. Middlesbrough (20:00)
-
MU TV (28.2E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Reprezentacje): Norwegia vs. Brazylia (20:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Reprezentacje): Korea Płn. vs. Meksyk (20:00)
-
Retransmisja (28.11 - 14:30): Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
-
Retransmisja (28.11 - 14:30): Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Retransmisja (28.11 - 14:30): Eurosport 2 France (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (28.11 - 14:30): Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)
Puchar UEFA (Kluby): Dinamo Zagreb vs. Spartak Moscow (20:45)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (Kluby): Club Brugge vs. St Etienne (20:45)
-
2BE (19.2E - Seca 2)
-
W9 (13E - Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (Kluby): Rosenborg vs. Valencia (20:45)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (Kluby): Paris St Germain vs. Racing Santander (20:45)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:15): Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (Kluby): Sampdoria vs. Stuttgart (20:45)
-
La 7 (12.5W - FTA)
Puchar UEFA (Kluby): Olympiacos vs. Benfica (20:45)
-
Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2)
-
ANT 1 (13E - Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
Puchar UEFA (Kluby): Partizan Belgrade vs. Standard Ličge (20:45)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
RTRS (11W - BISS)
-
RTS 1 (16E - Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): Hamburg vs. Ajax (21:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Direct 8 (19.2E & 13E - FTA)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (Kluby): Deportivo La Coruńa vs. Feyenoord (21:00)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (Kluby): Portsmouth vs. AC Milan (21:05)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Five (28.2E - FTA)
-
Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Puchar UEFA (Kluby): Sporting Braga vs. Wolfsburg (22:30)
-
NDR (19.2E - FTA & Analog)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Reprezentacje): Niemcy vs. Kanada (23:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.5)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraju, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.