reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BLOG: DreamBox 8000HD za drogi dla Polaka?

dodano: 2008-10-23 14:44 | aktualizacja: 2016-07-31 21:28
autor: Paweł Urkiel | źródło: Fora internetowe/Inf. własne

Dream Multimedia Logo Tuż przed premierą oczekiwanego z wielkim utęsknieniem DreamBoxa 8000HD, pojawia się coraz więcej krytycznych opinii na temat jego ceny. Polscy użytkownicy sprzętu TV-Sat wyrażają swoje niezadowolenie na forach internetowych. Przypomnę, cena nowego produktu to 899euro w wersji podstawowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zastanawia teraz jedna rzecz. Czy oczekiwany przez długi czas DreamBox nie okaże się niepowodzeniem dla firmy Dream Multimedia. Cena jest ważna, ale w przypadku tej firmy płacimy zawsze za porządną jakość i znawcy tematu wiedzą jak znikome są problemy ze sprzętem spod znaku tego producenta. Jednak pojawiają się argumenty podważające jakość nowego produktu. Coraz więcej informacji mówi o tym, że nowe dziecko firmy oznaczone symbolem 8000HD jest w pełni produkcją chińską, nie mającą nic wspólnego z porządnymi i bardzo cenionymi tunerami firmy. Jednak te rewelacje nie są przez nikogo oficjalnie potwierdzone i wydają się być tylko spekulacjami. Możliwe, że są to ataki konkurencji. W Polsce tuner może mieć problemy z osiągnięciem zadowalającej sprzedaży, gdyż jego cena nie jest niska. Kalkulacje prowadzone na forach internetowych są dość pouczające. Za cenę tunera 8000HD, można mieć tuner HD, amplituner oraz średniej klasy głośniki. Zapewne fani marki pokuszą się o zakup, jednak czas zweryfikuje, czy najnowsze dzieło Dream Multimedia odniesie sukces i przyniesie firmie jeszcze większą sławę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Blogi


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...