reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe słuchawki Pioneer z serii HDJ-2000

dodano: 2008-10-20 18:48
autor: Anita Dąbek | źródło: Pioneer

pioneer Zaprojektowano nowe słuchawki Pioneer z serii HDJ-2000, których pasmo przenoszenia zapewnia wysoką jakość i jest zoptymalizowane do stosowania przez profesjonalnych DJ-ów, a także zapewnia doskonałą przejrzystość i znakomitą separację. Odnosi się do każdego wymagającego środowiska, bez względu, czy to podczas występu w wypełnionym po brzegi klubie, czy podczas montażu w studio dźwiękowym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W rzeczywistości 50 mm przetworniki i wydajne magnesy HDJ-2000 tworzą niezwykłą rozdzielczość, od najniższych po najwyższe rejestry i są idealne do zastosowania w studio. Kolejną ciekawą właściwością jest pojemność na 3,500 mW sygnału wejściowego, co oznacza zapobieganie zniekształceniom, nawet przy dłuższych odsłuchach przy wysokim poziomie głośności. Odporna i wytrzymała konstrukcja tych słuchawek zapewnia zero pogłosu.

Wyposażone w gruby, ale lekki, wykonany z magnezu mechanizm obrotowy/łamany, słuchawki są odporne, komfortowe i wygodne w transporcie. Każdy nausznik zapewnia doskonałą izolację i obraca się o 90 stopni wykorzystując nowy rodzaj zawiasu z funkcją automatycznego powrotu do poprzedniej pozycji, który zapewnia znakomitą elastyczność, szczególnie w przypadku DJ-ów, którzy preferują metodę monitorowania "na jednym ramieniu". W celu udoskonalenia procesu monitorowania słuchawki wyposażono w wygodny przełącznik STEREO/MONO. W końcu wrażliwe na ciepło nauszniki wykonane z pianki uretanowej (pianka z pamięcią) o niskim współczynniku odbić z komfortowym wyściełaniem powierzchni skórą proteinową* zapewniają uszom niebywałą wygodę i komfort. HDJ-2000 to perfekcyjny partner nie tylko dla naszych mikserów Pioneer z serii DJM, ale dzięki stylowemu wykończeniu aluminiowemu, również idealnie pasują do przycisków play/cue odtwarzaczy Pioneer z serii CDJ.

* Skóra proteinowa: syntetyczna skóra opracowana wspólnie przez firmy Idemitsu Technofine Co. Ltd. i Komatsu Seiren Co. Ltd.

Przegląd właściwości:

* Wysoka wierność dźwięku i zoptymalizowane pasmo przenoszenia dla DJ-ów (np. clear hi-hat i separacja kick drum )
* Elastyczna, lekka konstrukcja magnezowa obrotowa/łamana, zapewniająca wygodę użytkowania i transportu.
* Mocna konstrukcja przygotowana na trudne warunki zapewnia większą niezawodność przez dłuższy czas.
* Wygodne ukształtowanie nauszników pianką uretanową (z pamięcią kształtu) syntetyczną skórą.
* Zdejmowane złącze mini XLR umożliwia wymianę przewodu.
* Wygodny przełącznik STEREO/MONO zapewniający łatwe monitorowanie.
* Precyzyjnie dopasowane brzmienie do mikserów Pioneer serii DJM.
* Radykalnie unikalny styl i koncepcja słuchawek dla DJ-ów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

549 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...