reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sharp: Pierwszy na świecie telewizor LCD z nagrywarką Blu-ray

dodano: 2008-10-17 10:11
autor: Anita Dąbek | źródło: Sharp

sharp logo Firma Sharp wprowadza na rynek nową linię telewizorów LCD Sharp AQUOS DX. Seria DX, oferowana w rozmiarach ekranów 52-, 46 -, 42-, 37-, 32- i 26 cali, jest pierwszą na świecie wyposażoną w nagrywarkę Blu-ray. Od teraz wszyscy, którzy zdecydują się na zakup telewizora marki Sharp, będą mogli nie tylko oglądać telewizję o najczystszym i najostrzejszym obrazie HD, ale także odtwarzać dyski Blu-ray oraz DVD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe modele LCD Sharp, dzięki wyposażeniu ich w nagrywarkę Blu-ray umożliwiają także nagrywanie dysków w tym formacie. Wszystko w pełnej rozdzielczości high definition.

Telewizory nowej serii LCD Sharp AQUOS DX, mimo, iż wyposażone w nagrywarkę Blu-ray nie są wcale bardziej skomplikowane w obsłudze, czy większe gabarytowo. Zarówno rozwiązania techniczne bowiem, jak i design zapewniają tak typową dla marki Sharp: elegancką prostotę w wyglądzie oraz obsłudze.

Wbudowany tuner cyfrowy pozwala na nagrywanie programów podczas oglądania telewizji. Zaawansowany system zapisu H.264/AVC nagrywarki Blu-ray umożliwia zapisanie na dysku 5 razy większej ilości informacji w standardzie HD. Co szczególnie istotne, jakość nagranego obrazu i dźwięku równa jest oryginałowi.

Telewizory LCD Sharp AQUOS serii DX wyposażone są w najwyższej klasy panele LCD, wyprodukowane w najnowocześniejszej na świecie fabryce Sharp – Kameyama. Fakt ten jest gwarancją najwyższej jakości obrazu nowych telewizorów Sharp. Jednocześnie zainstalowane w nich 1-bitowe wzmacniacze oraz głośniki Bass Reflex zapewniają najlepszy poziom emitowanego dźwięku.

Sharp, lider branży LCD, zgodnie ze swoją filozofią, stale wskazuje kierunki rozwoju. Wprowadzając na rynek serię LCD Sharp AQUOS DX, wyznaczył po raz kolejny nowe standardy. Oddaje w ręce użytkowników wszystko co najlepsze: w obrazie, dźwięku, designie i funkcjonalności.

Telewizory Sharp AQUOS DX w pierwszej kolejności trafią na rynek japoński.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...