reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pakiet filmowy Orange za 12 euro miesięcznie

dodano: 2008-10-08 22:03 | aktualizacja: 2008-10-09 12:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: satmag.fr

Orange 13 listopada br. francuski operator IPTV i DTH Orange uruchomi swój nowy pakiet zawierający 5 kanałów filmowych premium. Będzie on nosić nazwę Orange Cinéma Séries i będzie kosztować 12 euro miesięcznie. Przypuszcza się, że do końca tego roku pakiet przyciągnie 100 tys. użytkowników korzystających z odbioru drogą satelitarną i 8 mln użytkowników ADSL.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
5 nowych kanałów to: Orange Cinemax (kanał w HD z hitami filmowymi), Orange Cinéhappy (filmy dla całej rodziny), Orange Cinéchoc (kino akcji), Orange Cinénovo (filmy niezależne i artystyczne) i Orange Cinégéants (filmy klasyczne).

Kontrakty na ekskluzywne zawartości zostały podpisane z Warner, HBO, MGM i francuskim producentem Fidelity. Niewyłączne umowy zostały podpisane z Gaumont, SND, Bac i Wild Side.

Jako dodatkowa usługa, wszystkie filmy będą dostępne na życzenie przez trzydzieści dni po pierwszej emisji. Od 2009 roku Orange będzie również oferować funkcję re-start, aby pozwolić widzom oglądać program, który już się rozpoczął, od samego początku. Usługa jest dostępna na telewizorach, komputerach i za dodatkową opłatą 6 euro miesięcznie w Orange Mobile.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama