reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pakiet filmowy Orange za 12 euro miesięcznie

dodano: 2008-10-08 22:03 | aktualizacja: 2008-10-09 12:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: satmag.fr

Orange 13 listopada br. francuski operator IPTV i DTH Orange uruchomi swój nowy pakiet zawierający 5 kanałów filmowych premium. Będzie on nosić nazwę Orange Cinéma Séries i będzie kosztować 12 euro miesięcznie. Przypuszcza się, że do końca tego roku pakiet przyciągnie 100 tys. użytkowników korzystających z odbioru drogą satelitarną i 8 mln użytkowników ADSL.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
5 nowych kanałów to: Orange Cinemax (kanał w HD z hitami filmowymi), Orange Cinéhappy (filmy dla całej rodziny), Orange Cinéchoc (kino akcji), Orange Cinénovo (filmy niezależne i artystyczne) i Orange Cinégéants (filmy klasyczne).

Kontrakty na ekskluzywne zawartości zostały podpisane z Warner, HBO, MGM i francuskim producentem Fidelity. Niewyłączne umowy zostały podpisane z Gaumont, SND, Bac i Wild Side.

Jako dodatkowa usługa, wszystkie filmy będą dostępne na życzenie przez trzydzieści dni po pierwszej emisji. Od 2009 roku Orange będzie również oferować funkcję re-start, aby pozwolić widzom oglądać program, który już się rozpoczął, od samego początku. Usługa jest dostępna na telewizorach, komputerach i za dodatkową opłatą 6 euro miesięcznie w Orange Mobile.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...
reklama