dodano: 2008-08-15 17:34 | aktualizacja:
2008-08-17 20:54
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 17 sierpnia 2008
Série B (Brazylia): Bragantino vs. Villa Nova (1:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Premier League (Rosja): Khimki vs. FC Moscow (13:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Ahlen vs. FSV Frankfurt (14:00)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Ingolstadt 04 vs. Greuther Fürth (14:00)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. Rot-Weiss Oberhausen (14:00)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Augsburg (14:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. 1860 Munich (14:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): AaB Aalborg vs. OB Odense (14:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Chelsea vs. Portsmouth (14:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:00): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:55): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Szkocja): Dundee United vs. Celtic (15:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
ART Prime Sports (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:15): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Amkar vs. Spartak Moscow (15:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Retransmisja (21:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Terek Grozny (15:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Aston Villa vs. Manchester City (16:00)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:00): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Lyon (16:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Retransmisja (17:00): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Rennes (16:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
NM Cupen (Norwegia): Valerenga vs. Bodo/Glimt (16:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Metalist Kharkiv (16:00)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
-
Retransmisja (23:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Super Ligaen (Dania): Horsens vs. Vejle Boldklub (16:00)
-
Retransmisja (18.08 - 0:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. Midtjylland (16:05)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
African Champions League (CAF CL): Enyimba vs. TP Mazembe (16:30)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Rapid Bucharest (16:45)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. Lech Poznań (17:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
Ekstraklasa (Polska): Odra Wodzisław vs. Legia Warszawa (17:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Hertha Berlin (17:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:00): Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Stuttgart (17:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Nova Sports 6 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:10): NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (19:00): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Premier League (Anglia): Manchester United vs. Newcastle United (17:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
2M Maroc National (12.5W - FTA/BISS)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): BHT 1 (16E & 12.5W - FTA/Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (21:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:45): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (18.08 - 0:40): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Super Ligaen (Dania): AGF Arhus vs. Brondby (17:30)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Allsvenskan (Szwecja): Helsingborg vs. Ljungskile (17:45)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Shinnik (18:00)
-
5 Kanal (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Allsvenskan (Szwecja): IFK Gotenberg vs. Halmstad (18:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. IFK Norrköping (18:00)
-
Säsongskortet 2 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Djurgarden vs. Gefle (18:00)
-
Säsongskortet 3 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Kalmar vs. Orebro (18:00)
-
Säsongskortet 4 (0.8W - Conax)
Vyscha Liha (Ukraina): Dynamo Kyiv vs. Metalurg Z (18:00)
-
TET Ukraine (5E - BISS)
-
Retransmisja (22:45): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): Farul Constanta vs. Vaslui (18:45)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
African Champions League (CAF CL): Al Ahly vs. Dynamos (19:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
NM Cupen (Norwegia): Stabak vs. Stromsgodset (19:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Taça de Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Leixoes (19:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Super Ligaen (Dania): Nordsjalland vs. SonderjyskE (19:30)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Gloria Buzau (19:30)
-
GSP TV 2 (0.8W - Nagravision 2/3)
NB I (Węgry): Nyíregyháza vs. Debrecen (20:00)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Towarzyski (Hiszpania): Castellón vs. Mallorca (20:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Rijeka vs. Hajduk Split (20:10)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Gambrinus Liga (Czechy): Banik Ostrava vs. Brno (20:15)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Coppa Italia (Włochy): Pisa vs. Cittadella (20:30)
-
Conto TV (13E - Videoguard)
Trofeo Berlusconi (Włochy): AC Milan vs. Juventus (20:45)
-
nSport HD (13E - Conax CAS7)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Universitatea Craiova (20:45)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Campeonatos (Brazylia): Gremio vs. Sao Paulo (21:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 13E & 7W - FTA)
-
SportsXchange (28.5E - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
TV Kosava (16E - VideoGuard)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Auxerre (21:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Nova Sports 6 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
Primera División (Argentyna): River Plate vs. Rosario Central (21:20)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Supercopa (Hiszpania): Valencia vs. Real Madrid (22:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
W9 (13E - Viaccess PC 2.3)
Campeonatos (Brazylia): Sport Recife vs. Botafogo (23:10)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.