Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 16 sierpnia 2008
Primera División (Argentyna): Independiente vs. San Martin (0:00)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Série B (Brazylia): Sao Caetano vs. Avaí (1:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Premier League (Rosja): Luch Energiya vs. Kryliya Sovetov (10:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Piłka Nożna Mężczyzn (Igrzyska Olimpijskie): Brazylia vs. Kamerun (12:00)
-
iTVP - Piłka Nożna (pekin.tvp.pl)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Piłka Nożna Mężczyzn (Igrzyska Olimpijskie): Włochy vs. Belgia (12:00)
-
iTVP - Piłka Nożna (pekin.tvp.pl)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
RAI Due (13E - FTA/Seca 1)
Premier League (Anglia): Arsenal vs. West Bromwich Albion (13:45)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - FTA/Viaccess PC 2.5)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:55): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (18:05): RTS 2 (16E - Videoguard)
Piłka Nożna Mężczyzn (Igrzyska Olimpijskie): Argentyna vs. Holandia (15:00)
-
iTVP - Piłka Nożna (pekin.tvp.pl)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Piłka Nożna Mężczyzn (Igrzyska Olimpijskie): Nigeria vs. Wybrzeże Kości Słoniowej (15:00)
-
iTVP - Piłka Nożna (pekin.tvp.pl)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Premier League (Rosja): Dinamo Moscow vs. Spartak Nalchik (15:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Hannover 96 (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Nova Sports 6 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:30): Sport TV (30W - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. FC Cologne (15:30)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Borussia Dortmund (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:00): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (17.08 - 0:45): Federalna TV (11W - BISS)
-
Retransmisja (20:25): NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (18:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Bochum (15:30)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. Hoffenheim (15:30)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Werder Bremen (15:30)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Piast Gliwice (16:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
Premier League (Anglia): Everton vs. Blackburn Rovers (16:00)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Stoke City (16:00)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Hull City vs. Fulham (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Middlesbrough vs. Tottenham Hotspur (16:00)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - FTA/Viaccess PC 2.5)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Premier League (Anglia): West Ham United vs. Wigan Athletic (16:00)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Adeccoligaen (Norwegia): Bryne vs. Honefoss (16:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): GIF Sundsvall vs. AIK Stockholm (16:00)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
Premier League (Szkocja): Rangers vs. Hearts (16:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Lviv vs. Vorskla (16:00)
-
MegaSport (4W - BISS)
Super Ligaen (Dania): Randers vs. Esbjerg (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. Poli Iasi (17:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Saturn (17:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
Ligaen 1 (Dania): Viborg vs. Skive (17:30)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Bytom vs. Śląsk Wrocław (18:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
Towarzyski (Grecja): Panionios vs. Asteras Tripolis (18:00)
-
Nova Sports 6 (13E - Irdeto 2)
National League (Azerbejdżan): Neftchi vs. FC Baki (18:00)
-
Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
Vyscha Liha (Ukraina): Tavriya vs. Arsenal Kyiv (18:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
MegaSport (4W - BISS)
Championship (Anglia): Bristol City vs. Derby County (18:20)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Sunderland vs. Liverpool (18:30)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Nantes vs. Monaco (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Le Havre (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Sochaux (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Nancy (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lille vs. Le Mans (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Caen vs. Valenciennes (19:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Towarzyski (Hiszpania): Valladolid vs. Sporting Gijón (19:00)
-
TPA (30W - FTA)
NM Cupen (Norwegia): Odd-Grenland vs. Fredrikstad (19:00)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Gloria Bistrita (19:00)
-
GSP TV 2 (0.8W - Nagravision 2/3)
Liga 1 (Rumunia): Poli Timisoara vs. Otopeni (19:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Warszawa vs. Wisła Kraków (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
Ekstraklasa (Polska): Ruch Chorzów vs. Lechia Gdańsk (20:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
NB I (Węgry): Diósgyör vs. MTK Budapest (20:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Arges Pitesti (20:00)
-
Antena International (16E - FTA)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Bordeaux (21:00)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Foot (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Série B (Brazylia): Corinthians vs. América RN (21:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): Argentinos Jnrs vs. Vélez Sarsfield (21:10)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Super Taca (Portugalia): FC Porto vs. Sporting Lisbon (22:00)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 3)
-
TVi Portugal (30W - Nagravision 3)
Trofeo Gamper: Barcelona vs. Boca Juniors (22:00)
-
TVC Internacional (19.2E & 30W - FTA)
-
Barça TV (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Campeonatos (Brazylia): Cruzeiro vs. Vitória (23:20)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 13E & 7W - FTA)
-
SportsXchange (28.5E - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV Kosava (16E - VideoGuard)
Campeonatos (Brazylia): Figueirense vs. Portuguesa (23:20)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.