dodano: 2008-05-05 00:26 | aktualizacja:
2008-05-06 01:58
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa - 7 maja 2008
Liga 2 (Rumunia): FC Brasov vs. Botosani (10:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Liga 2 (Rumunia): Otopeni vs. Sacele (12:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Asian Champion's League (AFC): Kuruvchi vs. Al Ittihad Jeddah (14:00)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. CSKA Moscow (14:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
Asian Champion's League (AFC): Saipa vs. Kuwait SC (14:15)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
Mistrzostwa Europy do lat 17 (UEFA): Turcja vs. Szkocja (16:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Si Mobil Liga (Słowenia): Maribor vs. Domzale (17:00)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. FC Cologne (17:30)
-
Arena Bundesliga 7 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Kickers Offenbach (17:30)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Hoffenheim vs. Koblenz (17:30)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Alemannia Aachen (17:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Wehen (17:30)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
HR Nogomenti (Chorwacja): Dinamo Zagreb vs. Hajduk Split (17:30)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Ekstraklasa (Polska): Multiliga+ (18:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
Asian Champion's League (AFC): Al Ittihad Aleppo vs. Sepahan (18:00)
-
ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
Asian Champion's League (AFC): Al Wahda vs. Al Karama (18:00)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ligakupa (Węgry): Debrecen vs. Györ (18:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Asian Champion's League (AFC): Al Qadsia vs. Pakhtakor (18:05)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Randers (18:30)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Asian Champion's League (AFC): Al Quwa Al Jawiya vs. Al Wasl SC (19:00)
-
ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): Groclin Dyskobolia Grodzisk vs. Wisła Kraków (19:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
Turkiye Kupasi (Turcja): Gençlerbirligi vs. Kayserispor (19:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Mistrzostwa Europy do lat 17 (UEFA): Francja vs. Hiszpania (19:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
2. Liga (Polska): Polonia Warszawa vs. Śląsk Wrocław (19:50)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Asian Champion's League (AFC): Al Ahli Jeddah vs. Al Sadd (19:50)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Hertha Berlin (20:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 7 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Arminia Bielefeld (20:00)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Wolfsburg (20:00)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Werder Bremen (20:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (8.05 - 0:45): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Duisburg (20:00)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Racing Santander vs. Sevilla (20:00)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Villarreal (20:00)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Real Zaragoza (20:00)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Allsvenskan (Szwecja): Djurgarden vs. Hammarby (20:00)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
Pohar CMFS (Czechy): Slovan Liberec vs. Brno (20:00)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Super Ligaen (Dania): Brondby vs. Viborg (20:30)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Rangers vs. Motherwell (20:45)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Coupe de France (Francja): Lyon vs. Sedan (21:00)
-
France 2 (5W - FTA & Analog)
-
Al Jazeera Sport +3 (7W - Irdeto 2)
-
France 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:50): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Coppa Italia (Włochy): Lazio vs. Internazionale (21:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
RAI Tre (13E - FTA/Seca 1)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Barcelona (22:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (23:40): HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (8.05 - 0:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.