reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP rezygnuje z koncesji na TVP Film

dodano: 2008-03-19 19:37 | aktualizacja: 2008-03-19 23:05
autor: Janusz Sulisz | źródło: media2/tvp

tvp Telewizja Polska rezygnuje z projektu kanału filmowego i zwróci się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z wnioskiem o uchylenie koncesji na rozpowszechnianie TVP Film. Koncesja na filmowy kanał TVP Film została przyznana TVP w sierpniu 2007, a widzowie oczekiwali go na satelicie Astra 19,2E.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecny zarząd TVP przeprowadził gruntowną analizę szans i perspektyw rozwoju filmowego kanału tematycznego w warunkach, które ukształtowały się na naszym rynku audiowizualnym w 2008 roku.

Analiza doprowadziła do decyzji, by cofnąć koncesję na TVP Film. Zarząd TVP nie wykluczył, że telewizja publiczna w przyszłości powróci do projektu uruchomienia kanału filmowego w zmodyfikowanej formule technologicznej i programowej.

Podejrzewać należy, że wkrótce okaże się, że podobny los spotka inny planowany przez publicznego nadawcę kanał TVP Rozrywka. Dziwi to wszystko zwłaszcza ze względu na dostęp TVP do potężnego archiwum filmowego i rozrywkowego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...