Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa - 27 lutego 2008
Beta Ethniki (Grecja): Ilisiakos vs. Ethnikos Asteras (16:30)
-
ET-3 (13E - Irdeto 2)
Division 1 (Egipt): Ittihad Alexandria vs. Zamalek (16:30)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
Greek Cup (Grecja): Skoda Xanthi vs. Aris Thessaloniki (16:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
DFB Pokal (Niemcy): Wolfsburg vs. Hamburg (17:45)
-
ARD "Das Erste" (19.2E & 13E - FTA)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Puchar Ekstraklasy (Polska): Górnik Zabrze vs. Cracovia Kraków (18:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
1. Division (Cypr): Anorthosis Famagusta vs. Omonia Nicosia (18:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Ligakupa (Węgry): Ujpest vs. Vasas (18:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Greek Cup (Grecja): Olympiacos vs. Iraklis Saloniki (19:00)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Bundesliga (Austria): Salzburg vs. SCR Altach (19:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Wacker Innsbruck vs. Austria Vienna (19:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. SV Mattersburg (19:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Rapid Vienna vs. SV Ried (19:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Swisscom Cup (Szwajcaria): Bellinzona vs. Neuchâtel Xamax (20:15)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
Swisscom Cup (Szwajcaria): Basel vs. Thun (20:15)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
DFB Pokal (Niemcy): Bayern Munich vs. 1860 Munich (20:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
-
ESPN Atlantic (15W - PowerVu)
-
Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:35): Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (22:30): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. Roma (20:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Kanal 24 (42E - FTA/BISS)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Mediaset Calcio 1 (13E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (22:40): Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (22:50): RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Retransmisja (20:45): Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
Serie A (Włochy): Palermo vs. Empoli (20:30)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Parma vs. Udinese (20:30)
-
Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:30): La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Lazio vs. Reggiana (20:30)
-
Mediaset Calcio 4 (13E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:30): La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Napoli (20:30)
-
Mediaset Calcio 3 (13E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Catania vs. AC Milan (20:30)
-
Mediaset Calcio 2 (13E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (28.02 - 0:00): Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Sampdoria (20:30)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)
-
Mediaset Calcio 5 (13E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Towarzyski: Polska vs. Estonia (20:30)
-
TVP 1 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
Beker van België (Belgia): Standard Liege vs. Cercle Brugge (20:30)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
Serie A (Włochy): Siena vs. Cagliari (20:30)
-
La 7 Cartapiú E (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Livorno (20:30)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Boom Sport (4W - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Hearts vs. Rangers (20:45)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Tango TV (5E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Inverness CT (20:45)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
KNVB Beker (Holandia): Quick Boys vs. NAC Breda (20:45)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
Coupe de la Ligue (Francja): Le Mans vs. Lens (21:00)
-
France 3 Sat (5W - FTA & Analog)
-
France 3 Sat (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
FA Cup (Anglia): Middlesbrough vs. Sheffield United (21:05)
-
BBC One (28.2E - FTA)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
Copa del Rey (Hiszpania): Barcelona vs. Valencia (22:00)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:30): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:30): Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.