Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 22 lutego 2008
Gaúcho 2008 (Brazylia): Gremio vs. Esportivo (1:45)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
La Manga Cup II: Aalesund vs. Rubin Kazan' (16:00)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
2. Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. 1860 Munich (18:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:00): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Hoffenheim vs. Freiburg (18:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Carl Zeiss Jena (18:00)
-
Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
NB I (Węgry): Debrecen vs. Diósgyör (18:00)
-
Duna TV (13E - FTA)
Liga 1 (Rumunia): Farul Constanta vs. Gloria Bistrita (18:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
La Manga Cup II: Lyn Oslo vs. Brondby (19:00)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Super Lig (Turcja): Denizlispor vs. Besiktas (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): Sturm Graz vs. LASK Linz (19:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Ceahlaul (19:30)
-
Kanal D Romania (62E - FTA)
Ekstraklasa (Polska): Korona Kielce vs. Wisła Kraków (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Hannover 96 (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
NRK 2 (0.8W - Conax/Videoguard)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:10): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. Utrecht (20:30)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Super Liga (Portugalia): Vitória Guimaraes vs. Naval (21:30)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Gaúcho 2008 (Brazylia): Juventude vs. Veranópolis (23:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.