reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Le Cinema w Polsacie Cyfrowym

dodano: 2002-05-09 11:15 | aktualizacja: 2002-05-09 11:15
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Polsat Cyfrowy bardzo szybko reaguje na możliwość włączenia kolejnych kanałów do pakietu, wynikające z tego, że część z nich nie dostała się do połączonej platformy Nowej Cyfry+. Le Cinema (dawniej Wizja le Cinema) będzie w Polsacie Cyfrowym od 25 marca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prawdopodobnie na testowym kanale 33 od godziny 6 rano nadawana będzie plansza kanału Le Cinema, po południu rozpocznie się emisja programu. Mogą pojawić się przejściowe problemy z odbiorem programu On, a być może kanał ten zostanie nawet wycofany z oferty, bo nie spełnił chyba oczekiwań widzów platformy i samego Zygmunta Solorza.

Przy problemach z odbiorem Le Cinema polecamy wyszukanie kanałów z Hot Birda od nowa lub zaprogramowanie tunera Polsatu po tzw. NIT.

Czekamy na następne nowe kanały w Polsacie Cyfrowym! Dziwne, że w Nowej Cyfrze+ ubywa kanałów (np. TMT), a Polsacie Cyfrowym przybywa...Jeszcze jakby, tak TVP1 i TVP2 wróciły, to dopiero nowi abonenci garnęliby się tylko do "Słoneczka".


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...