reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV4, TVN7 i TV Puls płatne w P2C

dodano: 2002-05-09 11:15 | aktualizacja: 2002-05-09 11:15
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Polsat Cyfrowy powoli rezygnuje z bezpłatnego pakietu kanałów, w którym były TV4, TVN 7 i TV Puls. Te trzy programy polskie przejdą więc do pakietu płatnego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najbliższym czasie w platformie Polsatu Cyfrowego mają pojawić się conajmniej trzy nowe programy (mówi się nawet o czterech). Programy te były znane już polskim widzom z pozostałych dwóch platform Wizji TV i Cyfry+, które obecnie tworzą Nową Cyfrę+. Nieoficjalnie wiadomo, że będą to CNN International, Le Cinema, Cartoon Network oraz Romantica, która miałaby zastąpić Polsatowski kanał Ona, nie mający najwyższej oglądalności.

Według naszej wiedzy Cartoon Network jeszcze nic o tym nie wie...że zostanie włączony do platformy Polsatu. Cartoon liczył na automatyczne wejście do Cyfry+. Tak się jednak nie stało, a szkoda.

Szkoda, że Polsat szybko zapomniał, jak reklamował się jako platforma z bezpłatnym pakietem kanałów. Wielu nabrało się, a teraz trzeba płacić...okazuje się, że nie ma nic za darmo!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...